bugün

her babayiğidin harcı değildir. her öküzün anlayabileceği iş hiç değildir. alnından öpülesidir.
ebedi güzelliği seçmektir.
güzelliğin geçici olduğunu kavrayabilmiş olmaktır. erdemdir.
ruhlar aleminde yaşamadığımızdan pek olmayan olduğunda da sonradan kafaya dank eden durumdur... *
her şeyden evvel yorucudur; bir dostun dosta gelmesi gibi teklifsiz yaklaşırsınız, o altında başka şeyler arar. risklidir; ekseriye "bir arkadaş olarak sevilmek" sonucunu getirir.

arzu eden * şairinde vurgulamış olduğu hedefe yönelmelidir.

Ömrümün geçtiği yolda bana sorsalar,
Gidiyorum bir kadın bacağının peşinden.

(bkz: kadin bacaklari)
yok böyle birşey. bir erkeğin bir kadına yaklaşma nedenleri arasında asla yer almayan bir seçenek.
kalbi güzelliğin farkına varabilen erkek ya müneccim olmalı veyahut kadının arkadaşı olmalıdır.bu sebeple,kalbi güzelliği ön planda tutarak yaklaşıyorsa kadının fiziksel yapısı erkek için çokta önemli değildir ve doğru insanı bulma çabası içerisinde hareket etmektedir.
kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş kadındır hacı o.
yoksa kalp güzelliği için yaklaşıcak erkek..

+ olm o kız çok çirkin amına koyim
- ne biçim konuşuyorsun benim çiçeğim hakkında öyle, kalbi güzel onun kalbi..
+ ya bi siktir git kalbinin mına koyim
- hayvansın muhittin biliyo musun.
borc istemek icin yapilabilecek bir eylem... ayni amac icin yapilabilecek diger eylemler, bir erkege kalbinin guzelligi icin yaklasmak ve bir escinsele kalbinin guzelligi icin yaklasmak olarak siralanabilir... evet siralanir.
erkeklerin asla bakmadığı ve ilgilenmedikleri güzellik çeşididir.
efendim sadece nefes alsın yeter onlar için...
böyle bir erkek olmadıgını düşündüren durum.
çok nadir gelişen bir olaydır ve çok kıymetlidir. Bir kıza kalbinin güzelliği için yaklaşan kişi zamanla o kızın görünüşüne de hayran olmaya başlar.

Ben bunu söylediğimde bana şöyle dedi: 'ama normalde böyle olmaz ki. Bir insan önce birisini görür, kanı ısınır ve yaklaşır ve bu şekilde ilişki başlar'.
Evet doğru... Normalde böyledir, genellikle de böyle olur ama bu onun doğru davranış olduğu anlamına gelmez. Çevremiz bu şekilde başlayan ve biten geldi geçti sevdalarla dolu. 'ilk yağan kar gibi, ne gönülde ne akılda bir iz bırakır'. Görünüşlere çok daha önem veriliyor, sonra karakter uyumsuzlukları nedeniyle fedakarlık üstüne fedakarlıklar, pişmanlıklar, acılar...

Uzun lafın kısası bizden daha büyükler, yüksek insanlar önce kalp güzelliği diyor, berisi ne derse desin.
evet var böyle bir şey. evet hiçde nadir değil. en fırlama vajinasalak tip bile bir gün evlenir ve kimse evleneceği kızı bilmem kaç santim bacağı olsun bilmem kafam kadar poposu olsun diye seçmez. birisiyle bir ömür geçirmek üff klişe olucak ama iç güzellikten geçer. o vajinasalaklar bile salaklık ihtisaslarını sadece vajina üstünde yaptıkları için bunu bilirler. sonuç herkes bir gün fenerbahçeli olucak. ıı yok lan bu değildi. ha herkes bir gün kalp güzelliğinin peşine düşecektir.

vesselam...
olgun düşünen erkeğin gerçekleştireceği bir eylemdir. mutlu bir birlikteliğin başlangıcı olan yaklaşımdır.
ondan önce gelen bir çok maddenin en alt sıralarında yer alan bir sebeptir.
kesinlikle erkekler için doğru olamayan bir savdır . erkekler önce dış görünüşe bakar ardından kalbinin güzelliğine iner denilecek durumudur .
kesinlikle erkekler için doğru olamayan bir savdır . erkekler önce dış görünüşe bakar ardından kalbinin güzelliğine iner denilecek durumudur .
geçerli olduğuna inanmadığım bir eylem.
Mutluluğa gidilecek asıl yoldur. Lakin kimse buna cesaret edemez.
Bir kişi kalbinin güzelliği için yaklaşmak için zaten yakın olmak gerekmiyor mu , kalbinin güzel olduğunu nerede bileceksiniz ki yakın olmadan.
instagram gönderisinden mi anlayacaksınız ya da twittter facebook paylaşımlarından.
Yanında bir süre düzenli bulunmadıkça tanıyamazsınız.

Kuru edebiyat yapmayalım bazı kadın arkadaşlar sanıyor ki "benim kalbim güzel onun için yaklaşsınlar ama kimse ona yaklaşmıyor erkekler böle işte."

1. Kalp güzelliğinin türlü ölçütleri var insan kendi kendi benim kalbim temiz , içim güzel vs diyorsa bizzat ben inanmam güvenmem zaten.

2. Sizler hangi özelliklerinizi önplana çıkarırsanız insanlar bunun için size yaklaşır. Misal instagrama sürekli meme çatalı atarsanız memeciler size yaklaşır ama ilim irfan içeren paylaşımlarda bulunursanız o tür insanlar size yaklaşır.
bunun değerini bilmez bir kadın.
uzak mesafe ilişkisine evet demiş.

fiziksel hiçbir menfaatim olmadan uzun süre bir ilişkiye devam etmiştim.

bunun ne kadar önemli olduğunu anlayacaklarına emin olsam yine denerim.
ama ümidim yok.

bunların saçı uzun, aklı kısa.
Ya uff açıkça salak duğunu anlayıp kullanmaya çalışmak desenize ... erkekler kadınlardan daha kaşar artık.