bugün

Murat dalkılıç şarkısı.

Lan arkada$ ilkokul düzeydeki bir öğrenciden bile çıkmaz bu sözler;

Bi güzellik yapsana
Gece bende kalsana
Kitabina uydur gel
Uysa da uymasa da
Çok merak edenlere link:
http://m.youtube.com/#/wa...p;v=T_pQqFuaRyM&gl=US

Tabiri caizse: götlük yapma gece gelde sevişelim falan oluyor. Ama kitabina uydur gel kısmı duyduğumda canımı sıktı iki türlü kitap var biri din diğeri de kişilik oluyor. Ondan dolayi hayattan 3.31 dk çalan gereksiz bir şarkı gerçi şarkı demeye de dilim varmıyor ama malesef şarkı zihniyeti yerlerde. Bi' otorite yok eskilerde anlam vardi. Modern pop valla doğru helal bize... Herkes şarkıcı.
Tanrı adraiana lima'yı yaratarak o güzelliği yapmıştır.
söz yazarının gülşen olmasına şaşılmayan şarkıdır.
radyo fenomen'de türkçe şarkı yayınlanmamasının açık kanıtıdır.
murat dalkılıç şarkısıdır. meşe odunu elimde bekliyorum, kapımın önünden geçerse ona bir güzellik düşünüyorum.
şarkıda geçen "alacağım var teninden" de "skişmek istiyorum" umun güzel adlandırması olmuş. hoş. yurdum genci feyz alsın.

+ seda akşam gelsene yanıma bi?
- hayırdır?
+ alacağım var teninden.
- ... nasıl?
+ gel sen bi.

kimi yiyosun arkadaşım?
ben kursam bu cümleleri abaza oluyorum o derece.
allanı seven murat dalkılıç'ın üzerine karı atsın da,* adam azıp azıp şarkı yapmayı bıraksın.
'Çekeceğin var elimden, alacaklıyım teninden
Ne dediğimi anladın sen, acil durum uyansana' acil durum diyo lan, acil! bence çok dolandırmış lafı, "gel de bi s*kem seni" falan deseydi daha iyiydi.**
bıçak kemiğe dayandı. bu gidişe bir dur demeliyiz!***
salak pop şarkılarından sadece biri.
Gülşene ait olan şarkıdır sanırım azıtıp azıtıp yazdığı şarkıdır.
sözünün gülşene ait olduğu ayan beyan ortada olan şarkıdır.
bir seks talebi ancak bu kadar basit ifade edilebilir.
(bkz: seni sikebilir miyim demenin yolları)
pazarlık esnasında kullanılması muhtemel cümle. hemen akabinde bize gelişi bu be abi duyulabilir.
abaza marşı.
iğrenç bir şarkıdır. Cok ucuz duyguları anlatıyor. Maganda marşı adeta.
Murat dalkilic in kibarca ben bir sapigim dedigi sarkidir.
ucuz sözler gülşen'e aittir. itiraf etmek gerekirse sesi kısılıp 02:43den itibaren izlenmektedir murat dalkılıç'in mimiklerinin şahaneliği adına. ayrıca o kadar varoş kadını nereden buldular çok merak etmekteyiz.
http://www.youtube.com/watch?v=I1detAPwAZ4

şarkıyı yoktan var etmiştir.. orjinal versiyonunu s..p atmıştır, açık ve net..
efendim emmoğlu az önce piyano çalarken aklıma takıldı birden. aklıma takıldığı gibi dilime takıldı şu şarkı tüm gün. hazır piyano başındayım hafiften çalayım dedim ve o acı sonla karşılaştım. şarkının nakaratı tam olarak 3 notadan oluşuyor. serdar'a laf atardık bir de. akabinde serdar çalayım dedim onda 4-5 notaya denk geldim. şok oldum anlayacağınız ve benim gibi bir çok kişiyi şoke eden şarkıdır.
niyetini gayet net bir şekilde belli eden bir adet gülşen 45liği. aralarda ahhh'layan da muhtemelen kendisi ayrıca.
acil durum uyansa sözüyle noktayı koyan şarkının sözlerinden biri.

popçu bu sözde bunu kastetti (bkz: sabah ereksiyonu).
apaçi takımının reina, supper gibi gece kulüplerinin önünden geçerken çaldığı abazalık kokan şarkıdır.
serdar ortaç tarzı, son derece sıradan sözlere sahip berbat bir şarkı.

bütün gün radyolarda bu şarkının çalmasına bi anlam veremiyorum amk.
bir türlü sevmediğim şarkı. murat dalkılıç şarkı söylerken ağzını yamultuyor sinir oluyorum. ayrıca şarkı berbat.