bugün

murat dalkılıç'ın 'mmm hiçte fena değil' yorumlarına yol açan şarkısı. seks istiyor adam dolaylı.

http://www.youtube.com/wa...v=Kd16O8jpnqI&ob=av2n
bu yaz patlayacak olan, sözleri biraz müstehcen olmuş ama çok eğlenceli, altyapısını fazlasıyla beğendiğim dalkılıç parçası.
(bkz: herif ağır abaza beyler)
murat dalkilic abimizin duz duvarlara tirmandigini anlatan bir sarki.
murat dalkılıç'ın azmış olması muhtemel yoksa bu sözlerin başka nasıl anlamı olabilir ki?
-acil durum uyansana- ne oğluuum?
adam azmıs çekeceğin var elimden diyor baksana.gitme kızım parçalar bu adam seni.
murat dalkılıç'ın azmış olduğunu söyleyenlerin, söz ve müziğinin gülşen'e ait olduğunu bilmedikleri şarkıdır.
türk erkeğinin abazanlık derecesini gösteren şarkıdır. o sözler ne yahu.
klip iddialı olmuş ama 1.65 boyundaki adamı at gibi hatundan uzun göstermişler. *
youtube'daki bir yorum yarmıştır. * *
--spoiler--
amına koyum bi kız arkadaşım; olsa sürekli bunu dinletmezmiydim.. en iyisi elimi hoparlöre tutuyumda o dinlesin ...
--spoiler--
sözleri fazla sapık ama melodisi güzel dinlettiren şarkı.
dünyanın en berbat şarkıları arasında benim gözümde.
aranjesiyle aşmış murat dalkılıç şarkısı. iskender paydaş'ın şarkı dinlettirmedeki dolü yabana atılamaz.
söz ve müziği gülşen e ait şarkıdır. eğlenceliktir, üzerine çok kafa yorulmamalıdır dolayısıyla.
ve ver bana.
uykum açılsın diye açtığım klip ama yavrıımm çok sempatik len o mimikler filan. *
"ok kib bye" yanıtını tetikleme ihtimali gayet yüksek bir güfte bölümü.
yemek yapan erkeği romantik bulup, yemek yaptım akşam gel yiyelim deyince sapık ilan kız örneğine söylenebilecek laftır.
Bu şarki her kulağiniza çalindiginda böylesine bir niyeti şarki yapan kafaya ben.. Diye düşünmeden edemiyorsunuz.
atarlı, 6 yaşında bir çocuğun yatak altındaki canavardan korkması sonucu annesinden isteği olsa gerek.

bu tip sözleri olan parçaları dinleyenler var ciddi ciddi.
Sozlerindeki abazaligin yani sira Klibi de ayri bir alem olan sarki.
itici murat dalkılıc &gülşen calısması . Sözlerın gulsenden cıkmasıda daha bı manıdar.
çekeceğin var elimden, alacaklıyım teninden diye devam ederek açıkça tehdit edici cüretkar sözleri olan şarkı.
yaşasın türkülerimiz.
ilginç şarkı.

--spoiler--
40 yıllık abazayım böyle çağıranı görmedim.
--spoiler--