bugün

Bilgisayar pert oluncadır.
genelleme yapılamayacak yaş.

o yaşta ben bırakırım bu yaşta o bırakır şu yaşta siz bırakırsınız. şaka bi yana yirmi yıl önce oynadığınız oyunun halen devam eden bir serisi varsa yaşı maşı yoktur aslında. ara ara girilir oynanır.
öyle bir yaş yok ki.
ideal yaş 30 çünkü o yaşa gelince farklı arayışlara girişiyorsun.
Çocukluğumda bilgisayarım olmadığı için sadece internet cafede sınırlı saatler oynayabiliyordum. Şimdilerde 23 yaşıma yelken açmışken o günlerin acısını çıkartıp bol bol oynuyorum. benim için başlama yaşı 23 oldu bırakma yaşını ileride göreceğiz
K.o oynuyorsanız 40 ı bulur. Hatta 45’te bir daha başlanadabilir. Hazır para bulmuşum çekeyim itemleri kafası
Yoktur.
bence de yoktur..

not: ölünce bırakmak zorunda kalıyorsun ama..
24 yaşında bıraktım. Playstation hariç oynamam artık kolay kolay.
18 yaşıma kadar çılgın gibi oynama isteği vardı içimde. Fakat hiçbir zaman iyi oyunları kaldırabilen bir bilgisayarım olmadığı için oynayamadım tabi. Sonra da yavaş yavaş söndü o istek. Şimdi ancak pubg mobile oynuyorum ya da arkadaşlarla buluştuğumuzda pes.
bırakmak diye bir şey yok. atariye kaset aldığım, diskete oyun çektirdiğim zamandan beri hala devam.
Babama göre 10...
yok öyle bir yas artik çünkü oyunlar artık iyice simulasyona doğru yaklaşıyor.
yaş sınırlaması yoktur. pc niz kaldırdıgı sürece yeni nesil oyunlar her yaşa hitap eder.
Her yaşa hitap eden oyunlar olduğu için olmayacak is.
bende ufak bir kırılma oldu şu rdr2 bitsin bırakıcam.

edit: bırakmadı.
şahsen götüme pamuk tıkılana kadar diyebilirim...pamuğu tıktıkları gün bırakırım...
40'a yaklaşınca istek azalıyor. Ara sıra oynar hale geliyor insan.
17 yaşında 5 senedir hergün oynadığım lol gibi bir illeti bırakmıştım.

bilgisayar oyunlarını işler iyi gidiyor ise her zaman oynayabilirsin.
18 yaşında henüz ay olarak reşit olmamışken buraya kaydolunca bıraktım. *
Yaş 45, call of duty ve Marvel future fight oynuyorum, arada nostaljik takılıp pcde aoe2 de oynuyorum ama çok sarmıyor, Marvel şampiyonlar turnuvası oynadım ama artık sarmıyor, hep aynı şeyler, az zorlaştırıp duruyorlar sadece.
Bırakma mı? Gözlerim bozulunca anca.
Hala çoçukken zorla aldırdığım, gece gündüz bıkmadan oynadığım keyifle oynuyorum. Bu pandemide göz kuruluğu olustu 1 yıldır oynayamıyorum ama çok ozledim oynamayı bu illet nasıl gececek.
Böyle bir yaş olduğunu zannetmiyorum, ya artık imkanın el vermiyordur veya bozulmuştur.
Öyle bir yaş yok belki yaşın ilerledikçe günlük hayatındaki yoğunluğa göre daha az oyun oynar hale geliyorsun ama tamamen ay ben 30 yaşıma geldim bırakıyorum diye bir durum söz konusu değil.
Öldüğün zaman kaç yaşındaysan işte o yaştır.
güncel Önemli Başlıklar