bugün

besinci nesil yazar.

bekleyin cok hosunuza gidecek entryler geliyor...*
sözlüğün imamı, hacısı olma yolunda hızla ilerleyen; sol frame'e yavaş yavaş saldırı hazırlığında bulunduğunu düşündüğüm yazar.
hep aynı türden entryler giren yazar.
sol frame' de eşşegin am.na suyu kaçırmış yazar.
yürü be koçum yazarı...
(bkz: risale-i sözlük)
kurtuluşa davet ettiğim yazar. ikindi oldu, gidip kılsın sonra devam eder entry kasmaya. her sözün başlığını açmaktansa bilgisayarı kapatıp o sözleri sindirip gelmesi daha faydalı olur tüm dünya için.
(bkz: beşinci nesil caylak)
yazar olunca çok mu heycanlandı acaba ?
saygısızlık yapan yeni bir yazar.

arkadaş;

açarsın sözler diye bir başlık, orada baştan sona kadar yazarsın. bu tahakküm, bu baştan sona kadar okuyacaksınız lan havası, bu söylediklerinize aldırmıyorum görevimi yapıyorum tafraları falan...

yazdığınız şeyin ruhuna ters bir iş yapıyorsunuz.

bu sözlük biraz saygıyı hak ediyor afedersiniz.
binlerce ahlak ve zekadışı başlığın olduğu yerde, 8 10 tane söz başlığı açtığı için kızmayacağım yazardır.
acemi, ancak iyi niyetli olduğunu düşündüğüm kişilik.
(bkz: rüzgar gibi geçti)
niyeti güzel olsada, yol, yordam bilmeden böyle bir gazla yapınca kötü oluyor. çaylak olmuş, geçmiş olsun diyoruz.

(bkz: hele bi soluklan yiğidim)
(bkz: efsane geri döndü)
çalışmalarına tam gaz devam eden yazarımsı. iman gücüyle çaylak duvarını aştı.
(bkz: beyaz ölüm)
"seovin olurum gelirim gece" çağrısını yaptığım yazar. ağlamasın ne oluyor diye, açıkça savaş ilan ettim lan.
hocaefendisinin torpiliyle mod olmasını beklediğimiz yazar.
(bkz: aşırı dozda eroin almak)
(bkz: aşırı dozda fetullah almak)
fetoş a taptığı tahmin edilen kişi.
fetullah gülen olmasından şüphelendiğim yazar.

(bkz: fetullah gülen in yazar olması)
perşembenin gelişi çarşambadan belli olur misali, arkadaşın gelişini muştulayan yazar kardeşimizden* mütevvellit, düşünce yapısı, kendisi daha gelmeden bu satırların yazarınca tahmin edilen yazardır.
hoşgelmiş.
said nursi ye bediuzzaman said nursi s.a, fettullaha da fettullah gülen hoca efendi hazretleri dediği rivayet edilen yazardır.
hoca efendinin kadrolu müridlerinden. ışık evleri ceosu.
fetullah ın sözlük imamı olduğu tahmin edilen kişi.