bugün

beren saat in bulunmaz hint kumaşı olmadığının farkında olan, bunun farkında olmayan erkeklerin ayılmalarını sağlamaya çalışan, ama erkeklerin görmemiş olmalarından doğan bu körlüklerini bir türlü düzeltemeyen kızlardır.
klasik bir kıskançlık halidir.

kadınlarla ilgili az çok deneyimi olan her birey bilir ki kadın kadını kıskanır. tıp dünyası ve psikoloji bilimi henüz bu duruma net bir çare bulamadı.

öyleyse bu gerçeği kabul edeceğiz.

peki beren saat'in durumla alakası nedir?

hatun güzel. amenna. fakat hemen her televizyon güzeli gibi para-makyaj ve ışık faktörünü göz ardı etmemek gerek.

kıvanç tatlıtuğ'u gördüğü yerde tekme tokat dalacak olan erkekleri de es geçmeyelim.
fesattır bunlar; fesatlıklarından kururlar hatta. sor mesela, hülya avşar ı da beğenmez bunlar.
çok bilimsel yöntemlerle beren saatten daha güzel olduklarına ikna edebileceğim kızlardır. üstelik ücret istemiyorum.
(bkz: eşsiz güzellik derken)
anlam veremem kıskanmalarına. (bkz: bok) gibi çünkü.
(bkz: abartmak)
(bkz: kız kaldırmak için açılan tuzak başlıklar)
(bkz: olmayan bir şey kıskanılmaz) *
beren saat in sivilceli yüzünü ve penguen yürüyüşünü kıskandığı düşünülen kızlardır.
ancak şudur;
(bkz: özgüven özürlü yurdum koca götlüsü)
girdikleri entrylerden gözyaşlarını hissedebildiğim kızlardır.

-hiç de bilekiiiii ühühühühühüü :((((....
Doğallığın, farkına varmamış ve bunun sonucunda ise Beren Saat gibi hatunların, kıskanılmasına neden olan biçimsiz kız topluğu hatta (biçimsiz kıskanan kız topluluğu) kanımca..haa! bu durumda kızların kıskandığı, kıvanç tatlıtuğ da olabilir. tamamen hayal ürünüdür..
beren saat'in yaptığı makyaj maymuna yapılsa maymunu bile çekici bulabilecek basit erkek saptaması.
sözlükteki kızları deşifre amacıyla açılmış, son girilen 2 entryde de görüldüğü gibi başarıya ulaşmış başlık dersem başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili olacağından, banyodan yeni çıkmış behlül'ü kıskanan erkekler gibi kızlardır.
şüphesiz ki bunlar beren saat in dizide oynadığı karakteri araya katarlar. makyaj içinse ben değil zaytung cevap verecek bu sefer. 'bu kadar makyaj bana yapılsa ben de o kadar güzel olurum diyen kızı makyaj ekibi bile kurtaramadı.'
muhabbet kızla çok uzatılırsa, ilişkide bihter ölçeğine göre 7.9'luk bir deprem yaratacak olayın taraflarından biri.
beren saat'in eşsiz güzelliğini kıskanmayan kızlar da vardır.'dır. aksine çok beğenen takip edenlerizdir.
eşsiz? sanırım bireysel duyguların ön plana çıkarılarak öne sürülmüş bir önerme bu. saçmadır.
sokağa inildiği anda binlerce benzerini ve çok daha güzellerini görebileceğinden haberi olmayan manyak türk kızıdır. beren saat gibi abuk bir ikonu kıskanıyorsa bu kızlar adına umutlar tükenmiş demektir.
abuk oldukları gibi sabuklardır da.
beren saatten daha güzel olan kızlardır. tek eksikleri kıvanç tatlıtuğ u doya doya öpememeleridir.
miranda kerr dense anlayabileceğim de, yani beren saat dendiğinde katıla katıla güldüğüm komik tespit.
aşkı memnuyu izleyip nihal bihterden daha güzel diyen kızlardır.
beren saat'i çirkin hatta böğğ bulan erkeklerin sevdiği kızlardır.

(bkz: seviyorum sizi)
o eşsiz güzelliği hiç yakından görmemiş insan söylemidir.
güncel Önemli Başlıklar