bugün

4 kilo sahte balı 100 liraya kakalamaya çalışanların yeni sloganı.
yanında bilmem ne kadar da bedava bir şeyler veriyorlar.
bal deresi, bal pınarı, bal kovanı, bal bilmem nesi gibi isimlerle tvden bal satmaya çalışan ve genelde islami kesime yakın firmaların sloganı.
reklamlarda 1 değil, 2 değil, 3 değil, 4 değil, 4,5 hiç değil. tam 5 kilo bal şeklinde kullandıkları bir cümle var. 4,5 ne lan kavanozun yarısını mı döküp yolluyorsunuz? ya da dudak payı mı var?
EDiT: yanına polende eklemişler. ulan arıları da verseniz bedava da verseniz almıyorum. adam gibi birini çıkarın bari tanıtmak için. bizim hamitin oğlu yapsın mantığı olmamış.
Reklamlarında "güven yaratmak" amacıyla kullandıkları vatandaşların karikatürlerden fırlamış gibi görünmesi de gerçekten güven vermektedir(!)
1 değil, 2 değil, 3 değil, 4 değil, 5 kavanoz değil tam bir kamyon dolusu bal veriyoruz üstüne de kamyonu hediye ediyoruz hemen arayın!
sağlık ve tarım bakanlıkları bu ülkede ne iş yapar dedirtir.
(bkz: glikoz)
arıların bu kampanyadan haberi olsa toplu ölüme giderler diye düşünmeden edemiyorum.
(bkz: amlarına koyayım onların çok kafa sikiyorlar)
bir türkiye gerçeği tablosudur. allah bizi korusun.
marketlerdeki kavanozların 850 gramı 10-15 lira arası. hesap yaptığında bu daha pahalıya geliyor, niye almak istiyor isteyenler ? anlamadım.
dizi gibi reklamları mevcuttur. iyi malın reklamı olmaz. nedense onyargı yaratmaktadır. ayrıca kuresel ısınmadan etkilenmedigi kanaati yaratmaktadır.
şikayet sitelerinde bu tür satış yapan firmalar hakkında girilmiş yüzlerce şikayete bakmadan, aaa ucuz diye sazan misali atlayan uyanık ama aynı zamanda saf ülkem vatandaşı için 100 liralık kazığın sloganı olmuş hede.
doğrusu 5 kilo şeker 100 lira olacaktır. zira gerçek bal yok artık ortalıkta.
sahte balları elden çabucak çıkarmak için üretilmiş slogan.
eğer arılar bunların böyle bir sahtekarlık yaptıklarını bilselerdi, bal yapmayı bırakılardı.
maalesef kendim ve ailemin yediği bal(!)dır.

almayın, aldırmayın.
Alırsan eğer, bal gibi yersin.
reklamlarını da genelde yaşar alptekin yapar.
bir an önce bitsin istenen reklamlardır.

http://gundem.milliyet.co....2012/1501348/default.htm
kargocular olarak esefle karşıladığımız kampanya.ulan amma bal düşkünü varmış memlekette.
- hazırlan kadın, evi boyuyorum
+ ay hengi renge?
- bal rengi a.k, şu telefonu getir
-Bakalım halk bizi ne kadar benimsiyor. diyerek, halka bal yedirtenlerin işi.
--spoiler--
‎1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz evet yanlış duymadınız tam 5 kavanoz sadece 100 lira ayrıca yanında bir kavanoz at arısı hediye.
--spoiler--