bugün

TV'de Radyo'da görmekten insanları hayata küstüren sahte balcıların reklam sloganı.
Böyle giderse insanlar Tv'de zaping yaparken 15'inci kanalı geçmeyeceklerse işbu
kanallar ve reklam yüzündendir.
10 dakika içinde aramayınca kilosu 100 tl imiş. (bkz: yemedim ben)
yanında da 70 tl değerinde polen hediye yani balın kilosu 7,5 lira? yahu buna inanan varmı?
radyolarda sürekli çıkan reklam. hatta bir radyo kanalında 5 kilosu 100 liraydı sanırım. hakiki erzincan balıymış, beğenmediğin takdirde iade garantisi varmış. hadi len! türkiye de satılan hangi üründe iade kabul edilmiş ki?
4 kilo bal 100 lira Tv kampanyalarını yedik diyelim. Artı arı sütü de hediyesi, inanan?
tv ve radyolarda son dönemde ortaya çıkan 4 kg'si 100 tl'ye satılan ballardır. gerçek bal mı? yoksa yapma bal mı? * orasını bilemem ama yaşar alptekin, şebnem kısaparmak gibi ünlüler bile satıyorlar bu balı hatta devlet kanalımız trt bile 4 kg bal'ı 100 tl'ye satıyordu geçenlerde ne bileyim biri bu duruma bir son versin artık nerdesin rtük.
son raddede trt'de bile bu sahte bal reklamlarını görmemle bendenizi dumurdan dumura sürüklemiştir. Sevgili devlet kurumu trt; sana sahip sesleniyorum. gerçek balımıza sahip çıkalım.
an itibari ile bir radyo kanalında damping 5 kilosu 99 tl, yanında 2 adet çift hologramlı denge bilekliği, dengemizi sağlaması içinmiş. ulan salako derler adama sahte olduğun denge bilekliği vermenden belli zaten, denge bilekliklerinin sahte olduğu yapımcısı tarafından söylendi.
(bkz: peki ben bununla çocuğu nasıl yapacağım)
radyolarda tanıtıcı reklam yaptıklarında satılan şeydir. yanında hediyeler vardır
4 kiloluk balı alınca yanında firitöz hediyedir.
bildiğin para tuzağı.şeker şerbeti gibi bir bal üretip bir kerede voleyi vurup kaçmayı hedefleyen şirketler reklamıdır. uzak durmakta fayda vardır. çevremde alıp da memnun olanı görmedim.
vatan tv de sürekli gösterilen reklamdır.
satan memnun alanlar pek memnun değiller.
sonunda birileri bu saçmalığa dur demeye başlamış. bakalım devlet ne zaman önlem almaya başlayacak?

http://www.sabah.com.tr/E...satisina-bakanlik-el-atti
3 kilosu, 4 kilosu derken beklenen oldu ve 5 kilo sahte bal 100 lira reklamlarına dayandı. mazot 1 lira olmadı ama benim baldan umudum var.
şerbet olması bile iyi ihtimal. nşa'da kilosu 60 70 tl olan has balların en buyuk dusmanlarıdır...
lan yeter artık sürekli trt'nin tüm radyo ve televizyon kanallarında, kanal 7, samanyolu ve daha ismini sayamacağım bir sürü uydudan yayın yapan televizyon kanalları tarafından bir günde defalarca yayınlanan iğrenç bal reklamı. her yerimden neredeyse bal fışkıracak yahu. en komiği ise reklamın birinde rasgelmiştim "yoğun bir şekilde arayın" diyordu. ne kadar iğrenç bir yol izlemişler reklamı çekmek için. neredeyse her gün bilgisayarın karşısına geçip rtürk' e şikayet ediyorum yine kaldırmıyorlar reklamı.
sitesindeki mantık yarmaktadır. sitesine giriş yaptığınızda fiyatların yazdığı bölümde şöyle bir şeyle karşılaşıyorsunuz:
5 kilo süzme bal 100 lira
10 kilo süzme bal 200 lira
ve inanır mısınız 15 kilo süzme bal 300 lira!
(bkz: matematik bedava)
http://gundem.milliyet.co....2012/1520049/default.htm
kilosu 25 lira olan bal.

(bkz: beyin bedava)
http://ulu.so/u424oc
yapılan labaratuvar testlerinden sonra çoğunun mısır şurubuyla yapıldığı kanıtlanan bal. sonuçları marka marka açıklayacaklarını söylediler beklemedeyiz bakalım.
burada da buldular bizi. korkulu rüya olmuş çıkmıştır.
yapılan labaratuvar testlerinden sonra çoğunun mısır şurubuyla yapıldığı kanıtlanan bal. sonuçları marka marka açıklayacaklarını söylediler beklemedeyiz bakalım.
etkisi azalmış furyanın sloganıdır.