bugün

şu an ntv ekrenlarında canlı olarak yayınlanmaya başlayan güzellik yarışması.

not: cnbc-e de veriyor efenim.
(bkz: seksi resimleri icin tiklayiniz)
bu yıl da sadece dünya yaratıklarının katıldıgı kendıyle çelişik yarışma. nasıl bir zeka ürünüyse artık; kainat guzellık yarısması diyosun dunya dısında tek katılımcı aday yok ben yer miyim? yemem. dünya dısından tek aday katılsın seyretmezsem şerefsizim.
oruç bozduracak yarışmadır.
jamaica veya fransa'nın kazanması gereken yarışma.

(bkz: carolyn yapp)
(bkz: chloe mortaud)
gördüğüm 15 güzel arasından venezuella güzeline gönlümden birincilik verdiği yarışma. allahım o bacaklar, o göğüsler... huri dedikleri bunlar olsa gerek.
güney afrika hırvatistan ve belçika temsilcilerinin favori olarak belirlediğim yarışma.
iddia ediyorum her sene oldugu gibi bu sene de bir dunyalinin kazanacagi yarismadir. bu kadar torpil olmaz ki kardesim!
açık mavi gözleri, açık sarı saçları, bembeyaz teni ve ince uzun bedeniyle plüton güzelinin kazanacağı yarışma olacaktır. ayrıca bu, gezegenlikten çıkarılan zavallı plüton'un eski prestijini kazanması açısından çok önemli olacaktır.
güney afrika güzelinin an itibariyle aklımı başımdan aldığı huri show.
Yarışmayı bu yıl da Venezuela güzeli kazanmış efenim: http://tr.wikinews.org/wi...zeli_yine_Venezuela%27dan
(bkz: kainat güzelinin hep dünyadan çıkması)
(bkz: stefania fernandez)
yine güney amerika kıtasından çıkmış kainat güzelimiz efendim. artık yeni rotamız rusya-ukrayna-moldova olmaktan çıkıp peru-venezüella ikilisi olmalıdır.
hayatımın en güzel sahuruydu diyebilirim. bugünü aç aç dolaşmama vesile olan güzellik yarışması. o değil de fransa ve abd'nin adayları hiç de güzel değildi hacı. türkiye'nin hakkını yediler.
katılsam kazanırmışım.

kıllı kezoları bugün de kudurttuk çok şükür.
sözlükte ilginç bir bug var o da bu başlık .

devamlı olarak görüyorum bu başlığı. güncel entry girilmemesine rağmen. tek miyim bu konuda anlamadım.