bugün

Ev telefonu. Bu devirde 2 bin TL’ye selam verilmez. Evet.
2 bin tl lik telefona gözümü silmem.
black friday olduğu zaman ismi lazım değil bir inernet sitesinden redmi note 8 aldım ve sadece 1500 lira verdim. Eşimin galaxy note 8 den bence daha güzel ve eşim o telefonu bir yıl önce 5 bin liraya almıştı benim telefonun 6 kamerası varken onun telefonun 4 kamerası var.
ikinci el iphone 7.

forever elma.
huawei p smart z. türkiyede resmi satışı yok ama yurtdışından getirilmiş bir kaç tane gördüm sitelerde. ben şu an onu kullanıyorum, 170 euroya sıfır aldım.

görsel

ön kamerası telefona gömülü yani ekranı tam olarak kullanabiliyorsun, android 10, kısaca her şeyi var ve çok ucuz.
redmi note 9 pro.
500tl daha ekleyip xiaomi note 9 alırdım ben olsam.
Bu zamanda Fiyat-Performans bakımından alınacak en iyi telefon markalarının başında, Xiaomi'nin geldiğini düşünüyorum. Tabii diğer telefon modellerine bakmanızda fayda var. Bu nedenle de önerebileceğim telefonlar şu şekilde:
- Xiaomi Redmi Note 7
- Xiaomi Redmi Note 8 - Note 8 Pro
iyi telefon nasıl oluyor daha iyi mi kamerası var o zaman iyi telefon değil iyi fotoğraf makinesi alıyorsunuz, interneti mi hızlı işlemcisi mi güçlü o zaman iyi bir cep bilgisayarı almışsınız, cep telefonu; konuşmak hadi bilemedin mesajlaşmak içindir ortalama bir kamera görüntülü görüşme için yeterlidir. hepsi operatörüne göre aynı çeker , hepsi yere düşünce kırılır, hepsinin pili zamanla azalır. baba parasıyla ya da krediyle telefon alıp 2000den aşağı iyi telefon yok yeeaa demek en hafif tabiriyle kovalaklıktır.
Alcatel one touch easy. 1960 model on numara telefon kanka.
Xiaomi veya huawei tercih edilebilir.
genellikle türkiye garantili, redmi, samsung, oppo, reeder telefon markalarının düşük modelleri iki bin türk lirasının altındadır. türkiye garantili ürünler alıcı garantili olduğu için daya uyguna gelir.
Bence 2. El iPhone 7, belki bir ihtimal 7 Plus alınabilir. Hiç yoktan gönül rahatlığı ile kullanılabileceğini düşünüyorum. Ben de yaklaşık 6 ay önce 2. El aldım ama o zaman 3.400 TL’ye almıştım 2. El 7 Plus’ı. Seçim yine de sizin.
2 bin tl altına alınacak ehvenişer telefonlar.
çocuğuna oyuncak telefon almak isteyen baba yuvzırları ilgilendirir.
200usd altı en iyi telefonlar.
nokia 3310.
2950 tl ye casper e 30 aldım. şarjı kullanıma göre değişmekle beraber en 2-3 gün gidiyor. tavsiye ederim. aslında ben çok az kullanıyorum. geçen hafta perşembe günü şarj etmiştim. yeni bitti.
2 bin TL ye telefon alacağınıza o 2 bin TL yi birbirine yapıştırıp ortasına da bir ip yerleştirin karton telefonla iletişim kurun daha iyi.
Kesinlikle oppodur.
3310 falandır heralde.
2000 tl altına telefon kaldı mı.
Realme marka cep telefonları.
Ankesörlü telefona jeton anca ama o da tedavülden kalktı.
kuzenlerin ikinci el telefonları. ben öyle yapıyorum.
en azından ne kadar boktan ne kadar iyi içim rahat oluyor.