bugün

hazırlık maçıdır. maça gidecek yazarlar var ise, maç biletlerini nerden ne kadara temin edebilirim konusunda mesaj bildirimi yaparlarsa sevinirim. bir galatasaraylı olarak, rakibimi merak ediyorum.
yine baş belası d-smart'ın verdiği maç.
herkesin maçtan çok ali adnana dikkat ediceği maç malum sol bek sıkıntısı var her yerde.
atiba'nın iyi oynadığı maç.
reisin karşı karşıya kaçırdığı maç.
Veli ve Necip'ten sonra Hutchinson'ı izlemek Beşiktaş orta sahasında Xavi'yi izlemek gibi geldi. Serdar Kurtuluş bitik, verilen paraya yazık
beşiktaş ortasahası hutchinson gibisini daha önce ne gördü ne duydu.
hutchisonın 5 sezondur beşiktaşta oynayan bir futbolcu görüntüsü verdiği maçtır. şuanda beşiktaş yenik durumda değilse olcay, escude ve hutchison sayesindedir.
internetten izleyenlerin nasıl izlediği merak edilen maç.
maçın ilk yarısı itibariyle; muhammed ve gökhan töre' nin son 20 dk. futbolcusu olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Atiba ise sergilediği performansla kendisine menejer veya yutup topçusu diyenleri utandırdı ama bu daha başlangıç. Sol bek transferi acil ihtiyaç, geldiği anda takıma seviye atlatır. Almeida hakkında söylenecek pek fazla bişi yok. hani o' nun yerine ben oynasam top çarpar bişi olur kaleye girer, çünkü kafam büyük amk. bu kaleye girecek topa bile engel oluyor. ya sabır... Fernandes ise üzülerek söylüyorum ki kafada bitirmiş. şimdi reklamlar...
maç adına olumlu tek şey atiba hutchinson. bi de necati var rizenin kalecisi o da negatif. pawelek'e formayı kaptırmaması mümkün değil.
takımın sol, sağ bek ve sağ açık mevkilerinde aksadığını gösteren maç. serdar hilbert'i aratacak. sol bek transferi şart.
internetten izleyenlerin nasıl izlediği merak edilen maç.
malesef izlenemeyen maç. neler oluyor bilmiyoruz.

bilmem anlatabildim mi.
vasat bir maç. tipik hazırlık maçı işte.
beşiktaş'ın aynı beşiktaş olduğunu bizlere gösteren maç. olcay şahan'ın maç içinde etkisizliği sıkıntısı bu sezon da devam edecek sanırım. goller dışında bi sike yaramıyor bu adam, hatta pas hatalarıyla falan zararı dokunuyor. sağ açık keza öyle. gökhan töre hurşut meriç'in genç hali. sağ bekte kurtuluş hilbert'i aratır. sol bek zaten yok. almeida evlere şenlik.
rizesporun futbol oynamadığı maç.
adamlar çatur çutur girişiyor valla bi futbolcusu daha sakatlanabilir bu maçta beşiktaşın.
halı sahada eşofmanı çorapların içine sokan adamlar olur ya vurdulu kırdılı maç oynar, rizesporun her oyuncusu o tipte.
manual fernandes'in mükemmel ortasında pedro franco'nun boruyu döşediği maç.
franco yazdı.
kornerden.
general franco' nun son dakikada çocuğu koyduğu maçtır.
rizespor'un hazırlık maçı olmasına rağmen aşırı gereksiz sertlikte oynadığı maç.