bugün

entry'ler (57)

ygsye hazırlanamıyorum

12.sınıf öğrencisiyim.ygsye hazırlanamıyorum. odak problemim var,ailem destek olmuyor ablam evleniyor ve bütün dikkat ablamda. kendime ait bir odam var ancak ne zaman ders çalışmaya başlayacak olsam ya müzik sesi geliyor,ya da süpürge vs. açılıyor (sanki bilerek yapılmış gibi) bir de lysye gireceğim.. lütfen bana yardım edin.. Okul,staj,aile derken çok yıpranıyorum..

felsefe dergisi

nisan ayının ikinci haftasına yetiştirmem gereken proje ödevi.kütüphanelere gidip bilgi toplamam gerekiyor.istanbul çevresinde en kapsamlı kütüphaneler hangileridir ?

sözlük yazarlarının en son ağladığı zaman

bir kaç saat önce.

ağlayan erkek

gerçekten seviyordur.

ameliyat olmayı beklemek

zaman hiç geçmez. ölüm korkusu sarsa da günahlarından kurtulamazsın.

aşırı derecede utangaç olan insan

17 yıldır içinde bulunduğum durum. android diyenler bile oluyor.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=Lb1kLt9blD4

2017 ygs müfredatı

malesef 2017 yılında gerçekleşecek olan ygs sınavının konuları daha belirlenmemiştir. ve bu yüzden ygs'ye çalışılmıyor. zaten çalışma isteği yok, iyice eğitim sistemi olarak dibe çöküyoruz.

sırrını paylaştığın kişinin onu yüzüne vurması

bu kişiliksizler yüzünden babana bile zor güvenirsin.

sözlük yazarlarının itirafları

sadece bir tane sevgilim oldu ve hiç öpüşmedim.

baba

annemin eski eşi,abimin babası,amcamın abisi.

babanı diğer ailesiyle görmek

hayatımın en berbat günüydü.kendi harçlıklarımla zar zor biriktirdiğim paramla kendime mont almaya çıkmıştım.babamında parası yokmuş,üstüne gitmedim bende.bir baktım babam karısıyle ve diğer çocuğuyla birlikte kızına birşeyler alıyordu.o gün orda onu öldürmek istemiştim ama herşeyin bir sırası vardır. buda böyle bir anım işte.

dünyada en büyük acıyı kendisi yaşadığını sanan

aciz ve bencil insanlar.

sevmek mi sevilmek mi daha güzel

sevdiğin tarafından seviliyorsan eğer senden mutlusu yoktur. ancak sevmediğin ve asla sevmeyeceğin biri seni seviyorsa hayat oldukça zorlaşır.

bilerek hata yapma sorunsalı

bile bile eski sevgiliye geri dönmek.

kakül

sıcak yaz aylarının en berbat saç modeli. kış aylarında ise uçuşup gidiyor. kısaca en büyük pişmanlık.

bildiğiniz ucuz ve güzel çizim kursu

istanbul da acil çizim kursu arıyorum.aylık 250 tlye kadar. sizce nerede bulabilirim ?

özenti eşcinsel

Genellikle kız meslek liselerinde ortaya çıkan,ortama ayak uydurmak için içinde bulunulan durum. Pek hoş değil bence. Varsa doğuştan olur zaten, sonradan kasmaya gerek yok.

okul bittiğinde hocaya söylenecek son söz

çalışıp geçtiğimi sandığın bütün sınavların sorularını çaldım,helal et.

babaya karşı soğuk olmak

hayatımın en iyi kararlarından biridir. yeri geldiğinde evi terk etmek ves.