bugün

entry'ler (2190)

mastürbasyonu birakamayan insan

Ürolog bir abimle sohbet arasında geçen diyalogda şöyle demişti " bir erkek medeni hali ve yaşı kaç olursa olsun 31'i bırakmaz ".

kolay uyumak için yapılması gerekenler

melatonin hapı almaktır. Kuran evliya allah çarpsın ateşin icadı bu hap ile ikinci sıraya geriledi. (bkz: melatonin hapı)

cinsel tansiyon

Küçük 6 büyük 9...

Tansiyonu da ölçtüysek tanımlayalım; affedersiniz gavurların sexual tension dediği şeydir.
iki taraf arasındaki cinsel gerginlik ya da anlamsız konuşulmayan cinsel etkileşim.

her sene 100 yılda bir görülen doğa olayları

Evet arkadaşlar biraz karışık değil mi?

Hemen tanımlamaya geçeyim; her sene bir haber çıkıyor 100 yılda bir görülen kanlı ay tutulması..
Hop iki sene sonra tekrar yüz yılda bir görülen kanlı ay tutulması.

Efendim haber yapıyorlar, güneş 500 yılda bir anasının genital organını görüyor.

hop seneye tekrar 500 yılda bir görülen güneşin anasının genitali.

Yani diyorum ki acaba bizi mi silkeliyorkar?
Diyeceksiniz ki amcasına kodumunun cahili clickbait bunlar yani tıklansın diye yapılıyor.
iyi yapsınlar o zaman bana ne ya. Ne artistlik yapıyorsunuz? Sizin de dalganız bana yükseliyor he...

boşluğa düşünce sözlüğe de düşmek

15 buçuk senedir buralardaymışım.
Dedim ki ulan gundi ne zaman boşluğa düşsen sözlüğe de düşüyorsun.

Ben bu sözlüğü kullanıyor muyum diye geçti içimden. Sonra bir an durdum hesap benim, internetin parasını ben ödüyorum kullanıcam tabi dedim.

insanın sığınacağı güvenli bir liman mı uludağ sözlük?

Yok hamına diyor gibisiniz. Bence de...

melatonin hapı

Son dönemlerde büyük uyku problemi çektiğim için kurtarıcı haptır.
Melatonin hormonu salgılamanıza yardımcı olur.

5mg olanı 30 dk - 60 dk arası uykunuzu getirebilir.

Allah icat edenden, fabrikasından, kutulayandan, satandan razı olsun...

kendine kayyum atamak

hayatından memnun olmadığın, artık madden ve manen yönetemediğin kendine biri gelip daha da kötü yönetsin diye yaptığın aksiyondur.

kadınların sert erkekleri sevmesi

eğer doğru ise çok sertim...

parasını kazandığınız meslek kutsal mıdır

öğretmenlik kutsal meslektir, doktorluk kutsal meslektir, askerlik kutsal meslektir muhabbetinden sonra kafa karıştıran düşünce.

öğretmene bakıyoruz yılın yarısı yatış, iyi de kazanıyor. Dönüp doktora bakıyorum kimsenin kazanamayacağı parayı kazanıp o ayarda saygınlık kazanıyor. Asker desen aynı.

şimdi nasıl kutsal oluyor kardeşim? seçim değil midir bunlar? Amme hizmeti veriliyor da bizim haberimiz mi yok?

31 aralık 2019

Doğum günüm...

asgari ücreti 3100 lira yapmayan devlet

3.100 lira yapsa 3.500 lira yapamayan devlet olacaktır. bunun bir sonunun olmadığı tartışma. Konu asgari ücret değil enflasyon faiz döviz üçlüsünün düşürülmesidir. istersen 10.000 lira yap yarın ekmeği 10 liraya alırsın.

bedava simite hücum eden kadınlar

Fakirlik, yokluk değildir bu. Bu bildiğin aç gözlülük, kendini küçültmek, ihtiyacın olmadığı halde kendini aşağılamaktır.

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Maşallah herkes Brad Pitt aynaya bakınca kendimden utandım...

arkadaşlar bıktım intihar ediyorum

Hayır yapma, hayat her şeye rağmen çok güzel. Hangi gece sabaha çıkmadı ki? Şaka lan şaka yap öl gitsin.

yasaklanması gereken şeyler

umut vermek...

biri bana sarılabilir mi

muhtemelen cevabın " amına bile koruz " olacağı soru...

uyuşturucu kaçakçılığı

iyi kazandıran iştir. Veresiyse yok vergi yok SSK ödemesi yok. Nereden bakarsak bak tertemiz kâr.

gece yataktan kalkıp manitaya gitmek

Geç saatte whatsapp’ta konuşurken ortamın alev almasıyla konum isteme durumudur. Az yol yapmadık gecemiz güzel geçsin diye. Manita = flört edilen herhangi bir kadın

yazarların linkedin profilleri

Buradaki kimseye güvenmediğim için asla reel hayatına dahil etmeyeceğimden paylaşmamın imkansız olduğu profil.

gece azması

Saat ortalama 00:30-01:30 arası zuhur eden azgınlıktır. Birden beyin shot down olur ve bütün düşünce güdüsü genital bölgeye kayar. Gece olması ile de bünyede bir azgınlık bir azgınlık... whatsapp Instagram falan şiddetle uzak durulmalıdır.
He bence azan azdığına azdığını söylemeli.