bugün

7 yaşındaki kuzenimle evlenmek istiyorum.
sokakta öpüşen gayleri görmek istemiyoruz.
(bkz: malım ben)
Seriat isteyen insan zaten seriata uygun yasayabilir. Tagut rejimle yonetiliyor da olsak bugun turkiye'de hangi musluman hangi dini vecibesinu yerine getirememis...

Seriatin belki de yuzde 90'i bireyle ilgilidir. Bireyler iyi musluman olursa toplum kendiliginden duzelir. Bunun yuzde 10'luk kismi devlet idaresiyle ilgili, bu kismi istemek icin once yuzde 90'i uygulaman lazim. Yuzde 90 olmadan yuzde 10 olursa riya olur, yalan olur, hile olur, aldatma olur. Bunlar olursa seriat gelse ne olur, gelmese ne olur... Turkiye'nin haline bir bak, bu ulkede seriat uygulansa nolur, isvicre medeni hukuku uygulansa nolur?!
ama şeriat kanunlarında hırsızlık yapanın elini kesiyorlar. isteyenler bunu da dikkate alsın derim. lakin hırsıza yancılık yapmakta büyük günah.

burda hırsızdan kasıtı hepiniz anladınız. hepiniz ordaydınız.
..kendimi dizginleyemeyen bir manyağım.
otuzbir çekenin çükünü kessinler istiyorum.
iki yüzlü namussuz olmaktır.

hayır, hiç şeriat öyledir, böyledir tartışmasına girmeyeceğim. asıl mesele şu:

lafa gelince "şeriat istiyorum" diyenlerin kahir ekseriyeti hayatını şeriata göre yaşamayan ferisilerdir.

misal, kocası "şeriat istiyorum" diyen türbanlı kadına kuma getirse, kadın soluğu laik tc mahkemelerinde alıyor.

miras paylaşılırken "erkek kardeşleri çifter pay hesabıyla miras verilsin" diyen ve gereğini yapan tek bir türbanlı ne gördüm, ne duydum.

kocalarına itaat konusunda da diğer kadınlardan bir farkları yoktur. kocası itaatsizlik ettiği için, uyarma ve yatak ayırma aşamalarından sonra, üstüne farz olan dövme emrini yerine getirse anında polis çağırırlar.

lan şu saydığım konularda şeriata uygun davranmak için illa şeriat sistemine mi geçmek lazım memlekette? madem "şeriat" diyorsunuz, gereğini yapın, gereği gibi yaşayın da ciddi olduğunuzu anlayalım öncelikle.
4 tane kadın ile evlenme fikri beni mutlu ediyor.
Avrupalıların ve bizdeki hayranlarının kızıl sultan dedikleri 2. abdülhamit 33 yılda sadece 5 idamı onaylamıştır.
laik cumhuriyet döneminde ise idam edilenlerin sayısı 10 binlerle ifade edilmektedir.
Laicusların kıyaslama yetenekleri olmadığı için üzerlerine fazla gitmemek gerekir; hırlayabilir, hatta ısırabilirler.
ülke iyice azdı amk suçluların hakiki cezalar alması lazım.
Müslümanım. Şeklinde bitebilir. Çok normaldir, Allah'ın kanununudur şeriat. Ben dinsizim ama şeriat isteyen muslumanin neyine laf edeyim?
Şeriat mutluluktur.
görsel
sübyancı teröristim.
Annelerinden hür olarak doğan çocuklar sadece Allaha kul olmali.