bugün

Akşam üzeri bi oyun sitesi üzerinde ayak üstü tanıştığımız ve bunun sonucunda Türk-Kürt kavgası yaptığımız ve bunun sonucunda asker subay polis karılarını silktiğini söyleyen ardından Şehirde 5 milyon pkklı var şuan silahlı kandil he desin bütün AVM'leri patlatırız diyen o.ç. Kürttür.
Şimdi ben bunu yarın emniyete verir ip adresinden buldurtur ve uğraşırım bu oç ile ama aileme zarar gelir başım belaya girer bu it sürüsü tarafından neyse.

görsel

görsel .
türk sayısından habersiz kürttür.
yanlış söylemiş, benim bildiğim 2,5 milyar falanlar.

(bkz: yaw he he)

başım belaya girmesin demek ya, bana ver ben uğraşırım. ne lan bu kendi ülkemizde esir olduk.

(bkz: aman ali rıza bey tadımız kaçmasın)
arkadaşlar uyarıyorum, kürt de türk de çerkez de arnavut da, bu vatanın çocuklarıdır.. insanlar başka insanları da kendilerine benzetmeye çalışırlar.. söyleyen pkk lı veya pkk sempatizanı olabilir.. ama bütün kürtleri pkk lı görmek pkk nın ekmeğine yağ sürmektir.. dikkatli olalım.. sakın kürt kardeşlerimizi inciten, onların sanki bizim bir parçamız değilmiş gibi gören anlayışlara prim vermeyelim..
Beyni yıkanmış olmasına rağmen, sikilerek öldürülmesi gereken insan türüdür.
Az demiş daha Çoklar hain yatağı bu ülke.
sanki biraz sallamış bir ergen işte, bu tür saçmalığı buraya taşıyan ergenin kankası.

olum oynasanıza oyununuzu ne karıştırıyorsunuz buraları?
lan zaten geri kalanıda laz. Ülkede türk yok ya amk denilesi pkklı oçdir.
ekmek derdinde olup ailesini bakan milyonlarca kurt var dedigim ve inanmadigim sayidir. pkk sempatizani mutlaka vardir. ama onlar da kurtler tarafindan dislanir. hayat o kadar duz degildir.
Emeklerin tedirgin olmasına sebep durumdur.

Hayır, yakında eşekler isyan edecek bu mına koduklarım yüzünden.
doğruyu söyleyen açık sözlü k*rttür. dolayısıyla herkes bunları bilip ona göre davransın.
bibok olmaz. git ver. 5milyon pkklı varsa sadece bizim trabzon ve rizeliler tr'de 7 milyon

bizim buralarda 1 kilo mermi 1 kilo pirincten daha ucuz havani alir cesedini sikerim amk pkklisi.
türkçe konuşan ama türklere artislik yapan türklerin vergileri aldıkları doğalgazdan üretilen elektrikle oyun oynayan kürtçüktür.
bu 5 milyon esekciye nerden bulacagiz o kadar esegi. subay esi falan demis ya pezevenk kesin komsusunun ahirina girip esegini beceriyordur amk fukarasi.kulak asmayin boyle kekolara. madem sehirde 5 milyon pkk li var neden bocek gibi dip kose saklaniyorlar.
kürt lütfen deseydin bu konuşma başladığı an bitebilirdi. lise 1-2 ya da ilkokul kürdü.
serhıldan çağrınıza tüm türkiyede 30.000 kişi bulamadınız.
mahallede toplanan gruplar 100-200 kişilik çoluk cocuk ordusu

5 milyon kürt var da biz mi görmüyoruz. hadi var diyelim ulan o kürtler ekmeğinde işinde gücünde sizin gibi lise terk mi . adam ayağına sıkar mı. öyle bir durumda bizden önde onlar çıkar karşınıza.

ah amına kodumun kuklaları ah.

bu kullanılmanın bedelini vallahi ödiceksiniz. çapın ne kimi tehtit ediyosun. muhtemelen 15-16 yaşında max 20 yasında bir bebe.

bu ülkeyi iyice ahır sandınız siz .
Ya ayıptır sorması doğuda hangi ilin nüfüsü 5 milyon? bir kere önce bunu açıklığa kavuşturmak gerekir bence. oradaki halkın bide hepsi pkk lı olacak bebeklerde dahil. ütopyaya hoş geldiniz.