bugün

Yaklaşık 10 bin lirayı elinde taşıyan kızdır.

görsel

Hayır amaç ne bilemedim?

CEO musun hanımefendi?
Kim olduğunu söyleyip rencide etmek istemiyorum nickinin baş harfi lukin olan bu kişiyi.
lütfen birini bana diğerini de tarihçiye gönder.
Evet ya foto da ipadmini ile çekildi, yazık. Performansı düştü ama Hatırası da var çöpe atamıyorum. Foto çekmek için ayrı telefon alacak kadar müsrif değilim her halde.

Bir sözlük kızıdır.
Ben en fazla 3 tane sigarayı yanyana tutmuşumdur oda değerlerini karşılaştırmak için.
Dip not zenciler kadıköyde bir elde 5 tane tutuyor ayıktırayım.
Amina koyim, biz burada açlıktan siçamıyoruz, elalemin avradı 3 tane iphone taşıyor...
Ne yazık ki üçüyle de sesli entry girememektedir.

Düşünün.
3 tane ayfonun var ve sesli entri giremiyorsun.

Bakın bu bir dramdır.
Baktın karar veremiyorsun hepsini al düsturunu benimsemiş sözlük kızıdır,
golden hiç sevmedim bu sebeple yok, golden rose favorim. bir fangörldür,

Ancak buna rağmen sesli entry giremeyen sözlük kızıdır. Bu dramın tek sorumlusu baştazall, mka ve x'tir. Yemin ederim paramızla rezil oluyoruz.
görsel
Ayrıca Foto çekmek için de ayrı bir telefon mu almalıyım anlamadım ki,!
Arkadaşlar hepsi çin malı. Ankarada telefoncular çarşısında tanesi 150 lira. işsiz güçsüz akşama kadar sözlükte takılan bu yazar o kadar parayı nerden bulsun. Azcık mantıklı konuşun amk.
Hahaha ulan neyse çin mi, haha.

Arkadaşım siz daha lisede sivilcelerinizi sıkarkan benim duvarda vergi levham çakılıydı.

Hem fakir hem fesat.

Bir söZlük kızı, şüphesiz ki birinci sınıf esnaf bağkuruna tabidir.
biriyle uludağ biriyle ekşi ve biriyle incide takılıyordur.
Size ne ki ben onu anlamadim. Sanki parasi sizden çıkti. Hıamına.
Bakın arkadaşlar Ayıbı ortaya çıkan her insan gibi saldırganlaşmaya başladı.

Ayrıca lise hayatı boyunca aktif seks hayatı olan birisi olarak tüm sivilcelerimi kız arkadaşlarımın seks'ten sonra "aşkooom sivilceni ben sıkabilir miyim" teklifi üzerine onlara sıktırmışımdır.

Lütfen...
vergi levhası olan başarılı iş kadınının alın teridir.

hiç kimse lookin üzerinden siyaset yapmasın.

inanmayanlar için sorgulatın (bkz: ito)'dan

KARTAL VD. 865 050 3286 - Lookin ilg. orsp. ltd. şti.
(bkz: çaycının getirdiği fazla şekerleri biriktirmek)

Ayrıca israf değil iktisat ehlidir, çaycının getirdiği fazla şekerleri bile biriktirir.

Şüphesiz ki para kazanmasını sizden öğrenecek değiliz.

Ama ufak tefek yaramazlıklar da her genç kadının hakkıdır.

(bkz: gökten üç elma düşmüş)
Bak bak nasıl da sonradan görme bir kız.

Bizim de Arabamız var ama bir günden bir güne şuraya capsini mi koyduk. Peh!

Hayır daha nelerimiz var ama koymuyoruz.
Kadköyde zenciler elli tane taşıyor nolmuş?
Resmi çektiği de hesap makinesi zaten..

Bende kızım ama tek telefon kullanıyorum.
4s, 5s, 6plus şimdide 6s im var. Duruyor evde öbürleri. Telefon bağımlısı bir insanım ve çok değerlidir. Fakat aynı anda bu sevgiyi ve ilgiyi hepsine veremem. Hattımın takılı olduğu canımdır ciğerimdir. Buarada hiç birine gidip para bayılmadım yurtdışından geldi hepside. Canım telefonum benim. ipadim o kadar değerli değil. Biryerde atılmış duruyor mesela. Oda yurtdışından geldi. Yinede ne bileyim bu başlıkta sözü geçen yazar biraz show yapmış gibim gibim.
Elalemin ayfon fabrikası var onları konuşan yok, biri ayfon aldı mı hemen yok ayfonu var hem de üç tane

Şaşırıyorum sözlük asgari ücretle ayfon alanlara ya da ayfonu bir gösteriş unsuru haline getirenlere..
(bkz: gökten üç elma düşmüş)
daha başlığa tıklamadan lookin olduğunu tahmin ettiğim yazardır.
(bkz: sebebi neydi ki)
(bkz: sonradan görmüşlüğü niteleyen ufak detaylar)

Kimse kusura bakmasın sonradan görmüşlere, sonradan zengin olanlara acayip uyuz oluyorum. Bunların yarısı varyemez diğer yarısı da görgüsüzlük kekosu oluyor çünkü. O yüzden en az 1 atadan (1 kuşak yani) zengin olmayanları hiçbir zaman burjuva göremedim. He bir de 3 iPhone kesinlikle zenginlik statüsü falan da değil de, laf açılmışken bahaneyle yıllardır arkasında durduğum düşünceyi dökeyim dedim.
sözlük kızı, toplumların ayfonudur.
üç farklı periscope hesabından sağ dudak, sol dudak ve orta dudak açılarından tek yayın yapan teknoloji harikası kızdır.
"ablamdır, canımdır. canım lookin ablam..."
Paraya önem vermeyen sözlük kızıdır. Her şey para mı ulan!
güncel Önemli Başlıklar