bugün

kurtla prensesin cinsel ilişkisinden çocuk sahibi olduğuna inanmaları, kendisini takmayan millet ve devletleri kardeşleri olarak görmeleri, ırkçılık yapmaları ve müslümanlık vs. derken tüm insanların hz. adem ile havva dan geldiğini unutup ayrı ırka inanmaları ve yetmezmiş gibi o ırkı yüceltmeleri.
kim seviliyor ki? ülkücüler sevilsin,belkide sevgiyi unuttu bu toplum...
%95'i sosyal paylaşım sitelerinde ülkücüler yerim sizi ya. ne ülkücüsü neyin peşindesiniz bir tane türkiye var ne mutlu türküm diyene.
ülkücülerin kendilerinden başkalarını sevmemelerindendir. Aslında ne ülkücülerin ne de diğerlerinin şeyinde değildir. herkes başkalarından sebepsiz yere nefret eder bu artık temel kural olmuştur siyasette.
düşünemiyor olmalarıdır.
selamlaşırken kafa atmaları.
sevilme nedenleri olmamasıyla alakalıdır.
Sevmeyen kisilerin %95 inin çatara çutara dayak yemesi.
doğru değildir. türkiye burjuvazisi onlara ülkemizi işçilerin ve emekçilerin iktidarından kurtardığı için şükran borçludur herdaim.
che was here.
Sık sık olay çıkartırlar üstelik incir çekirdeğini doldurmicak sebeplerden dolayı. Sanki dünyayı onlar kurtaracak.
(bkz: kuyruk acısı)
kendilerini hal ve tavırlarıyla toplumdan soyutlayıp sadece kendi doğrularına inanmaları. bir nevi dünyaya at gözlükleriyle bakmaları...
(#15832275)
* bir ellerinde şarap, viski, bira, diğer ellerinde kuran, dillerinde vatan olması. sorsan senden müslüman, senden fazla vatanseverdir. ama sizden daha az ayyaş değildirler, emin olabilirsiniz.
erkekliklerinin kendince göstergeleri olarak ceplerinde silah, ellerinde tespih, ağızlarından küfür, ya allah bismillah allahu ekber naralarıyla orayı burayı yakma, adam kesme, vurma, kırma, parçalama, mafya tiplerine özenip takım elbise giyip, mafyacıkların itleri olup kendilerini bi' b.k sanmaları en büyük ve gerçek nedendir.
ilk önce sevgi tanımlandıktan sonra düşünülmesi gerekenlerden
aptal televizyon dizilerinde sürekli kötü karakter olarak lanse edilmelerinin de etkisi büyüktür. amk koskoca memlekette hiç bir dizi de iyi huylu ülküdaşımı göremedim hep. hep kötüyüz biz, fenayız.
(bkz: bıyık)
ahmet kaya dinlememeleri.
Esas olarak adam gibi adam olmaları, milli ve dini değerlerine sahip çıkmalarıdır.
abidik gubidik vatansız solcuların, vatanı paşa paşa pazarlayan sağcıların uydurduğu nedenlerdir. Ellerinde silah! Ülkücüyüm, Canlı güvenliğim tehlikede olmadığına inanmadığım sürece gündelik olarak yanımda silah taşımadım, ellerinde tesbih, tesbih kullanmam ama türk kültürünün bir aksesuarı olan tesbihe kötü diyen adamın ülkücülüğe düşman olması anlaşılabilir. Birçok ülkücü arkadaşım tarafından Ülkücülüğün Türkçülük kanadında olduğum bilinir, yani daha sekülerim ama i.Üde, orada burada karşımıza palayla, satırla, baltayla çıkan PKKlılar olduğunda Allah'u ekber diye avazım çıktığı kadar bağırırım. Allah'ın ululuğunu dinsiz pkklının karşında haykırmak, Allah allah diye taaruza kalkan bir milletin evladı için kötü bir alışkanlık olduğunu iddia eden ya Türk düşmanıdır ya da Din düşmanı. Hayatım boyunca kimseyi kesmedim, lakin daha birkaç hafta önce i.üde arkadaşımızın kafasına baltayı indirdiler sonra bir de faşist saldırı var diye propaganda yaptılar. O arkadaşımın yanında olsaydım, arkadaşımı korumak için gerekeni yapardım. Mafya!cılık, mafya demek dinin imanın para olması demektir, gerektiğinde en yakınına vurmak demektir. Bir ülkücünün böyle bir şey yaptığını genele yayarak ima etmek uydurmadan öteye gitmez. Ha ülkücü olarak bir mafya, eşkıya, pkklı bir garibanın mekanına dükkanına çökmek isterse elimizden gelen yardımı yaparız. Polis, devlet insanlarını mafyayla, eşkıyayla, pkklıyla yalnız bıraksa da Ülkücü bırakmamaya çalışır. Bununla beraber olumsuz yanlarımız yok mu? Elbette var. Lakin milyonları bulan ülkücü camianın olumsuz yanları Türkiye ortalamasındaki Türk Milletinin olumsuz yanlarıyla örtüşür ve ülkücülük bu olumsuz yanları kısmen törpüler.

Alkol alan ülkücü meselesi de demagojidir. Dincilerin geneli hırsızken, yani kul hakkına en büyük düşmanken, arada bir üç-beş bir şey içen ülkücünün günahı kendinedir. Bunu ortaya atarak Ülkücü islam'ı savunamaz demek, kendine bakmamaktır.
milliyetçiliği kabadayılıkmış gibi lanse etmeleri.
kavga oldu mu çok kalabalık olmaları. hiç işiniz gücünüz yok mu amk yaa. koşarak gelin hemen.
eline pipisini, atını, avradını, silahını alamayan ama almak isteyenler olduklarından. allah yürü ya kulum der gibi yapmış.
güncel Önemli Başlıklar