bugün

* sinirlenen psikopat öğrencinin yapabileceği bir eylemdir.

edit: uktecinin notu: hıaaaaaa
atarlı liseli hayalidir. (bkz: göt ister)
2004 yılında okuduğum lisedeki müdür yardımcısının başına gelen olay. Daha sonra aynı olayda başka bir öğretmen bir öğrenciye kafa atıp burnunu kırmış, başka bir öğrenci başka bir öğrenciyi dövmekle meşgul idi. büyük bir kavgaydı vesselem.
(bkz: çocuklar baba baba diye ağlıyorlardı)
ergenlik dönemindeki sivilceli, atarlı tipin hayalidir.
(bkz: bsg çay koy)
yüzde 98 hayal olarak kalan bir çok liselinin hayalidir.

-şu geometrici metin var ya anasını satayım deli oluyorum adama şerefsiz sözlümede 30 vermiş.
-niye kanka ya fena adam değildir. naptın ki?
-napacağım anasını ya bişey yapmadım ama ben ona yapacağı biliyorum hele bi mezun olayım bıçaklıcam ibneyi.
''burası amerika mı lan'' denilebilir.
liselilik sıfatının hakkını vermektir.
götlek işidir. lisedeyken okulun o güne kadar gördüğü en büyük kavgası çıkmıştı. okulun psikopatları birkaç öğretmene kızmış organize olup çıkışta zırhlarla saldırmayı beklemişti. tabi bu herkesçe duyulmuştu ve okul çıkışı bütün hocalar aşağı indi müdür dahil. tam o sırada arbede başladı birbirine giren girene. elinde zırh olan elemana yumuşakça yaklaşmak isteyen müdürle aralarında geçen konuşmadan aklımda kalan kısmı:

-evladım ver onu bana onu kullanınca eline ne geçecek
-ben bunu sokmadan rahat etmem hocaaammm

olayları izleyen ben o konuşmaya gülmekten kendimi alamamıştım. ama yine de büyük bir trajedi gerçekleşmeden bitmişti. hemen çevredeki polis olaya müdahele etti vs.

sonuç olarak: öğretmenleri öldürmeye çalışmayın.

(bkz: adana)
Bu gün esenyurtta yaşanan olaydır. Zibidinin biri tarafından tastiknamesini velisi olmadan verilmediği iÇin edebiyat öğretmenini karnından bıÇaklamıştır.