bugün

biri tarafından durdurulması gereken kızdır.
varolmayan kızdır,varsa da herhangi birimize denk gelmeyyen kızdır.
"entrylerin çok sikici.. sende böylersindir tahminimce erkeğim beni.. msn ayca_22_oturum_actim_sonunda@hotmail.com ekle beni.." diye mesaj atıp sonrada telefon numarasını veren kızdır..
azgın kızdır, benimle sevişmek istediğini ve numarasını yazmış.

böbrek.avi diye korkup mesajı sildim. sonra tekrar yazmış ciddi misin yazdım
snne be slk .S .S tss tss yazdı. anlamadım.
(bkz: onu veren bunu da verdi) * *
biraz geri çekilin bakıyım. geniş açıdan bakın. ne var yani numarasını verip normal sohbet edip hoş beş etmek istemiş olamaz mı? tamam orospu olanlarıda var ona lafım yok ama hanım hanımcık kızlarımızda vardır.

edit: umarım orospu yazdım diye eksi vermemişsinizdir. yoksa çok üzülürüm. art niyet yoktu. onlarda bizim kardeşlerimiz.
(bkz: hani nerde)
son derece doğal bir şey yapmış olan kızdır, ilgisizliği bir kenara bırakmalıdır. *
sorunuza cevap veriyordur, hatunlarımıza bok atmanın alemi yok sayın yazarlar.
feyktir o feyk.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
harun abidir o.
bize de bekleriz.
(bkz: kedidir kedi)
normal uludağ sözlük yazarı olan kızdır. sözlükte tanıştığı ve hoş sohbet ettiği bir erkek veya kıza telefon numarasını vererek sözlük dışında da arkadaşlık kuran kızdır. Gayet doğaldır.

Not: Hatta bu kızlardan biri az önce attığı smse göre intihar etmeyi düşünüyormuş.
moderatörlerin özel mesajları okuduğunu düşünüyordur.
iki gün önce numara verdiği adamı hatırlamaz, her önüne gelene vermektedir galiba telefon numarasını.
diğer kızlara örnek olması gereken kız.
Maalesef sözlükte sayıları çoktur. Kızım bende telgraf var diyorum ama anlamıyor ki...
kaşardır. net.
işi düşmüştür.
Gayet de bana verebilir.
kendine güveni tamdır bu yüzden size de güvenmiştir. efendi adam olunuz, size verilen değerin ve duyulan güvenin kıymetini biliniz.
Yoktur. Numarayı almak için yalvaran sözlük erkeği vardır.
Sözlük kastı vatsapa geçelim diyendir ve normaldir.
Kime neyse artık...