bugün

kesinlikle tipsiz veya çirkin insanların başkalarını kanrımaya çalışmaları ve buna da kendileini inandırmaya çalışmaları için samimiyetsiz savunma yapan gereksiz tiplerdir.

izmir erkeği neden yakışıklı ve izmir kızları neden güzel sorusunun cevabıdır aslında, biz direkt dış güzelliğe bakıyoruz beğenirsek iç güzelliğe bakıyoruz çok da başarılıyız ki güzeller hep bizde çirkinler de sizin olsun.. sonra da izmir erkeği bik bik peeh.
için güzelliğinin dışa yansıması deyimini bilmeyen gerzeklerdir. bir insan durduk yere tipsiz olmaz. kalpleri pis kalpleri.
görsel
yani içi de güzel olsun tabi ama dışı da güzel olsun. sonuçta göğüslerini avuçlarken gözlerine bakıp ımhey ımhey diye bağırışını duymak istiyorum ben. bu da benim sevme şeklim yargılayamazsınız.
iç güzellik tabiki önemlidir. kimse ister mi adriana lima gibi karısı olsun ama onu anlatsın? ya da kimse ister mi brad pitt gibi kocası olsun ama karısıyla ilgilenmesin hiç? kimse ister mi dışı güzel içi kötü bir insan? kimse kusura bakmasın da iç güzellik dış güzellikten önemlidir. içi kötü olanın zamanla dışı da kötü olacaktır.
dış güzellik her şeydir zanneden göteleklere dert olur.

olm önce dış güzellik vardır. ondan sonra iç güzellik başlar.
demek yarın sevdiğin kaza geçirse yüzü dağılsa çekip gidecen aq.

hasktir.
kendilerini eleştirenlerin , yüksek ihtimalle eninde sonunda bir vakit , hakikaten aslında önemli olan iç güzellikmiş diyecek olmalarını görecek olan tiplerdir.
Memenin aile saadetine etkisinim farkında olmayan tiplerdir.

Memesi büyük olup da koca dayağı yiyen kaç kadın gördünüz?
Şimdi size klişe ama çok doğru olan bir sözü aktarmak istiyorum.
"insanlar iç güzelliğin önemli olduğunu söyler ancak dışını beğenmediği birinin içini merak etmezler."
Çirkin ya da tipsizdir...

Kim napsın senin içinin güzelliğini aq ? Ruhlar dünyası mı burası ?
bıngıl bıngıl memeler ve karpuz gibi kalçalar handikaplı kazanır.*
haklı olan tiplerdir. öyle manken gibi kız olup içerisinden irin nehri akan birisi olacağına ortalama bir kız olsun ama içinde merhamet barındırsın saf sevgi barındırsın yeğdir. yani diyorsan ki ben ömrümün 30-40 senesi boyunca sabahtan akşama kadar afedersin sevişeceğim yataktan çıkmadan, hiç konuşmadan ve başka bir aktivite yapmadan o zaman bu durum anlamını yitirir. ama yapamayacağına göre mutlaka ki cinsellikten başka şeylerde yaşayacağınıza göre iç güzellik her zaman kazanır. oturup karşısına 2 kelam edemeyeceğin veya arkandan sürekli iş çeviren 90-60-90 kadın mı yoksa hayatını beraber geçirmekten zevk alacağın ortalama bir kadın mı.
böyle düşünen tipler konuyu açan arkadaş gibi vizyonsuz olmadıkları için kendilerini mental olarak yormuyorlar. siz bir erkek olarak litrelerce sperm yutmuş bir kızla konuşurmuydunuz.
ciddi ilişki derdindedir, tez zamanda üremeyi düşünür.