bugün

dişine göre entry bulamamış ya da canının sıkıntısı tamamen duygusal olan yazarın sözlüğe olan stemidir.
sol frame ye bakıp bakıp ondan sonra söylenebilecek sözdür. türkçe karakter yüzünden başka yerlere çekilmemesi gerekmektedir.
(bkz: ben altı yasımdan beri sikiliyorum lan)
(bkz: perişanım paramparça)
(bkz: sıkı can iyidir çabuk çıkmaz)
sıkılmış yazar sitemi.

sıkılmanın bir numaralı sebebi konumunda görünen sözlükten yanıt gecikmez. tabi cevap buram buram faşizm kokar;

ya sev ya terk et
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
çok sıkıldım be sözlük.. bişey yapamamaktan değil ama. daha doğrusu özü ona dayanıyor.. iş güç yok, meskale yok, ugras yok, resimlere bakiyorum sozluk. eskileri, dostlarımı goruyorum; birbir uzaklasmısız birbirinizden. araya girmis mesafeler, hissetmeye calisiyorum ama yanımda gibi olmuyolar be sözlük. onlarla gecirdigim yegane günleri özledim.. onlarla paylaştığım sırları özledim.. onlarla oynadığım oyunları, yaptığım maçları özledim.. onlarla yapmayı düşündüğümüz ama yapmadığımız şeyleri özledim.. boş işlerle uğraşıyoduk sözlük, onları bile özledim. arka fonda calan sarkı ayrı bi hüzünlendiriyor, dinleme desen, sanki bi kuvvet zorla dinletiyor. ne kadar sıkılırsam sıkılayım, ne kadar gecmisi yad edersem edeyim, biliyorum o zamanlar gelmicek. ve eminim ki bundan bir süre sonra su anı da özleyecegim sözlük. diceksin ki, anın tadını çıkar ki gelecekte içinde ukte kalmasın. haklısın be sözlük, anın degerini bilmek gerek.ama ne kadar olursa olsun, her an herşeyin degerini bilemiyosun be sözlük. bir sanatçı bile ölünce değere biniyor, illa zaman gecince mi degerini anlamak lazım be sözlük? *
akabinde sozlugun "kim sikti seni boyle. pylas benle derdini" diyerek cevap verecegi muhabbet basligi.
(bkz: kafa izni)
şuan bu başlığın altına entry girmemi sağlayan ruh hali. (bkz: kafama göre başlık yok)
hayatın yükünü daha da çok hissettiğin bir anda sözlükle dertleşmektir, feryattır figandır ayrıca sözlükte parlak başlıkların olmadığına da delalet edebilir zira zühre yıldızı ayın üzerinde yükseldiğinde böyle olaylarla karşılaşabilirsiz. dikkatli olun. sizi uzaktan takip eden birileri var. bu ay da hastalık kapınızı çalacak...*
(bkz: fal bakar gibi entry girmek)
(bkz: ne sikici bi hayat)
saçmalama özgürlüğümü geri istiyorum stop
çok fena sıkıldım stop
mütemadiyen garip şeyler düşünüyorum stop
iş bu entry sıkıntı üzerinde hükümsüzdür stop
hiçbir işe yaramamıştır dur.

yukarıdaki örnekten de görüldüğü üzere yazarın sıkıntısını sözlüğe ifade etme şeklinin hayat bulmasıdır.
(bkz: niye be yazar)
sözlüğe isyan eden yazar haykırışıdır.
(bkz: dertlerin kalkınca şaha faks modem yolla allaha)
10 saat önce dişe yapılan kanal tedavisi sonucu, uyuşturucunun etkisinin yeni geçmesi üzerine enerji patlaması yaşayan yazarın sözlüğe sitemi de olabilir... hani çok daralmış olabilir ve az sonra sıkıntıdan the ting tings açıp şarkı söyleyerek dans edecek de olabilir.
sözlüğe, günlük muamelesi yapan yazardır.
(bkz: al benden de o kadar)
--spoiler--
mersin sahilinde bulu$alımm.. çık gel karde$im...
--spoiler--
(bkz: günlük tarzı başlık)
(bkz: sıkma canını okşa patlıcanını)
en çok can sıkan şeylerden bir tanesi de, bazı şerefsizlerin iki dakika içerisinde tüm moralinizi, alt üst edebilecek olmasıdır.
(bkz: sözlüğe girdiğimde içini sıvazlıyordu)
güncel Önemli Başlıklar