bugün

Sağlığını düşünürcesine çay içmektir.

şeker kişide yorgunluk, halsizlik, iktidar problemleri, zihin de gerilik gibi bir çok zararlı yan etki bulundurur.

eroinin bile %90ı şekerdir.

bu yüzden bal katıp, hem sağlığınıza ek katkı sağlar hem de olumsuz etkilerden uzak kalırsınız.
(bkz: güzelim çayın amına koymak)
Çayın anatomisini bozandır.
Lakin çayın tadı, şekersiz de gizlidir. Şeker, çayın öz aromasını bastırır.
Esasında şeker kokar, ama size kokusuz gelir.
yanilmiyorsam eroinin cogunlugunun seker olmasi sebebi hucrelerin sekeri daha cabuk emiyor olmasindan kaynaklaniyor. alkolle sekerli bir seyler (mesela votka-redbull) icer-yerseniz daha cabuk etkiler.

şu an piyasadaki ballarin da icerigi cogunlukla glikoz oldugundan pek de fark etmeyecek durumdur.
çay'a tadını değiştirecek hiçbir şey koyulmaz.
sağlıkla kafayı bozmaktır ama değişen bir şey olmaz. bir şeyi değiştirmek istiyorsanız tarçın çubuğu atın.
" katmak ne la ? " dedirtti.
Arasıra yapmaktan zevk aldığım şekeri aratmayan güzel eylem.
Tabi lan manyak mısındır ikisi de artık yaklaşık aynı sayılır orijinal bal bulan varsa ormanda yaşayıp onu bilmem.
gerçek bal ile yapılacaksa pahalı bir eylemdir. flash tv balları ile yapılacaksa gereksiz eylemdir. yine de siz bilirsiniz.
Katma güzel kardeşim.
kıtlama bal sevenleri ifşalayan başlık.
arabın yağı çok olursa oraya buraya sürermiş. Balın kişilik haklarına saygılı olalım arkadaşlar. Gerçek balın kilosu kaç para, olmaz bu evlilik.
Reklamlarrr.
Bal parmak bu katla balla'yı ilk çıkarttığı yıllarda çayı şekerli içiyordum. Daha sonra katla balla'yı denedim. Tadı gayet iyiydi Ve yavaş yavaş şeker isteğimi azalttı.
Sonrasında Bilin bakalım ne oldu?

- çayı şekersiz içmeye başladım.
Teşekkürler bal parmak*

görsel
Süte bal katmak ya da bitki çayına bal katmak güzeldir. Siyah çayın yeri ayrı.
biz bunu fakirken şeker bulamadığımızda yapardık, şimdi moda olmuş aq.
tabi amk. balı ucuz buldun dök her yere.
10 kavanoz bal 50 lira.
çay tazeyken içilir içine bi başka şey ekleme yapılmaz ilave edilmez.
Bulaşık suyu gibi olur görüntüsü
Miden alıp içebilir misin bilmiyorum.
Ucuz bal ise çaya mısır glikozu katma olarak adlandırılması daha doğrudur.
ballı süte çay koydum, öyle manası yok bu hayatın.
Zall parmak balı ise o çay tadından içilmez.
ne güzel olur mantıklıymıs deneyin arkadaşlar.
Balın kilosu kaç para biliyon mu sen? Toplumda ki herkes bunu uygulasın memleketin %50 si aç kalır bana sorarsanız zengin eylemidir. Ne yazık ki bazen maddiyat sağlığın önüne geçiyor.
tarçın çubuğu koymak daha sağlıklıdır. ben parmağımı batırıyorum canım şekerli çay istediğinde.