bugün

Kafamı kurcalayan Bu nicki değiştirmeli miyim sorunsalı.
Hayiir degisme sakin. Yaratici nick yok zaten. Bu nick guzel, kalsin.
Değiştir. Bak bi de öneride bulunayim:
(bkz: nyks) anlamına kendin bakarsin. Ama güzel hani.
Bir suser.
Budut: lan bu mk kelime tahminini nasıl kapatcam. Zirt pirt sözcüklerimi kafasına gore değiştiriyor ve farkina da varamiyom çoğu zaman.
nick önerisi - zeusungayrimesrukizi.

yanlış anlama minnos. iyi geceler.
zeusun eltisiyle aynı kişi çıkma ihtimali bir hayli fazladır .
bir öneri daha - sisman biyikli ve cirkin hostes.

bu sefer yanlış anlayabilirsin direk küfür etsem daha iyiydi sanırım, ama sen yinede yanlış anlama. *
zeusunbiyiksizhali

zeusunkolpalari

zeusdedimdedimbaknoldusimdi

bu nickleri önerebileceğim yazar.
nick önerisi - hareket saati geçmiş otobüs kaptani *

30 karakteri geçmese güzel nick olurmuş aslında.
son bir öneri - emekli dul ve yetim. bak bunu degerlendir. iyi geceler. zeusa selam.
Geveze kadin. Dur bakalm daha neleri cikicak.
aleykümselam. ben de seninlen o lezzetli pastayı yiyebilirim sayın meyveli yazar.
Abaka özelden bana yürümüştün şimdi evlatlıkla pasta yiyorsun. Seni eshefle kınıyorum...
Ben de ortaya bir Kaşarlı kuşbaşılı söylerim! Yanına bir de buz gibi ev Ayranı. ..
Abaka umarım faka basmazsin kardeşim.
hadi siz rakıyı alın gelin domatesle peyniri ben alırım. şimdi evlatlığa yüklenmek olmaz.
o daha 17 yaşında bir ergen.
bir de çoluk çocuk diyince kızıyormuş... bebeğim çoluk çocuksun tabi... büyüyünce geçer bu triplerin çokta şey yapma.
Tatli ve guzel yazar. Yasi kacsa kac ayrica sizi mi ilgilendirir mk dingilleri.
ne güzel şeysin sen yaşın hep 19.
(bkz: linç mi var)
(bkz: çekirdeğimi aldım)
Henüz 2 gündür bazı yorumlara tepki olarak fotoğraf atıyorum ve pişman da değilim. Instagram hesabımda gayet fotoğraf paylaşıyorum ve burası sözlük farkındayım. Atılan mesajlara da hiçbir şekilde 'teşekkürler' kelimesi haricinde cevap vermiyorum. Maksat bazı yazarların g*tlerini aşağı indirip biraz daha mantıklı düşünmesini sağlamaktır. 1000 düşünüp 1 konuşmanızı rica ederim...
Edit: yaş 20 çoğunun tezi çürüdü.
Edit 2: sözlük kızı fotoğraf atmasa hepsi bıyıklı ve kezban, kendini kanıtlayıp fotoğraf atsa ergen, çoluk çocuk... Çok gülünç bir durum. iyi geceler efendim.
Yukarıdaki yazıda genelleme yoktur. Kendilerine söylendiğini anlayan deyyus ve dangalaklar eksilemiştir zaten. Saygılar evlatlık kız...
Hakkında yaş üzerinde yapılan yalan yanlış yorumlara üzüldüğüm yazar,17 yaşında 13 yaşında falan demişler,ayıp 10 yaşında çocuğa böyle şeyler söylemek. (bkz: swf)
seneye teog sınavına gireceğini düşündüğüm yazar.
(bkz: sözlüğün rahat bir nefes alması)
Malesef sayın abazalar bir dişiye daha bok atma girişminiz başarıya ulaşamadı. Şimdi daha fazla kirlilik yaratmadan çıkış butonuna ilerleyin.
kızım kaç kurtar kendini, bunlar seni yer. *