bugün

Şahsi görüşüm zekadır. istediği kadar güzel/yakışıklı olsun beyninin içi boşsa hiç bir şey ifade etmiyor. Hepinize tavsiye ederim.
Erkekler icin kesinlikle guzellik kadinlar icin guzellik+zeka. Cok sey istiyoruz evet.
ne gerizakalı olsun ne de çirkin. ortaya karışık en iyisi.
Ikisinden de bir tutam olması gönlümden geçendir.
taştan yumuşak olsun yeter ya..
zeka bende, güzellik kızda olsun.
Hem guzel hem de zeki olanlarin acayip sekilde ezecegi karsilastirma.

Bana 100 puan.
Biraz guzellik geri kalani zeka.

Yuzune bakilacak da guzelligi olsun yani gerci benim icin tatlilik onemli ama olsun.. Sonrasi ciddi sempatik agir kadinlar daima 8726267 adim ondedir.
ikisi de gerekir efendim. ben sırf güzel diye aptal bir kıza tahammül edemem. ve zeki kız da en azından yüzüne bakılacak kadar güzel değilse dikkatimi çekmez zaten.

yani kitap gibi düşünün insanları. kapağı dikkatinizi çekmeyen bir insanın içeriği de dikkat çekmez. ama kapağı güzel diye içi boş kitabı kimse tercih etmez. tabii ki bu konuda da çok sayıda istisna mevcuttur.
Güzelliğe bakma bir sivilceye bakar.Zeka her zaman önemli.
Tabi ki ze.

Meme mi lan o?
erkekte zeka daha önemli. ama kadında biraz güzellik daha önemli gibi. çok zeki olmasa da olabilir kadın.
fifty fifty.
güzellik. zekanın bir faydasını görmedim.
(bkz: Çaydanlık)

Çaydanlık yoksa çay yok.
Defne yapraa bir de...
Zeka ve tatlılık.
zeka. net. diğer türlü düşünülemez......
güzellik estetik açıdan insanı rahatlatabilir ama zeka çirkini de güzel kılabilir kullanılmasını bilirsen.
Guzellik.
Cirkin erkegin yakisikliyim tribini cekecegine en azindan yakisikli bir erkegin tribini cek daha iyi.
Hem zeka olmasin ben yonetirim daha iyi.
zeka. zira son sevdiceğimi güzelliğinden çok zekası için sevdim.

edit: ulan tekrar bi baktım da, herhalde sevince her türlü beğeni, hoşlantı tavan yapıyor. hani, fark olur mu falan diye süzdüm bi, cıks, yok. çok güzel hatun lan.
Meme.
Konu kilit.
herkes kendinde olmayanı ararmış..
Ikisinden de biraz.
ikisi birlikte olsa fena olmaz mı.

Edit: fena olmaz mı ne amk Türkçemi sikim.
telefon joker hakkımı kullanmak istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar