bugün

keşke hiç sevmeselerdi de, o yarım ağız türkçeleriyle ne tür olduğu belli olmayan tıngırtıları yapmasalardı. diğer elemanlarını pek bilemem, ama şu iso yk denen robocop nasıl olduysa düşmez oldu ekranlardan. tenekeden bir şeyler de takmış orasına burasına, şıkır şıkır dolaşıyor zurna. yahu bir adam kendisine zurna der mi allah aşkına? (bkz: yoksa ben zurna mıyım ha)
komedi dans x'lemesi -kaç kişiler bilmiyorum-
ismail yk gibi bir üstadı bünyesinde bulunduran grup
adeta türkçenin katliyamı için uzaydan gönderilmiş **insan suretine sokulmuş *şarkıcı/türkücü yaşam formları...
ismail yk ve çetesinden oluşan , annemin deyişiyle 2 arabaya zor sığan kardeşler topluluğu. ailecek hastalarıyız. * *
(bkz: The Incredibles) * * * *
(bkz: yurtseven kardeşlerdeki kadın kardeş)
türk müzik piyasasına ismail yk gibi mucizevi (!) bir şarkıcıyı armağan ettikleri için türk gençliğinin kendilerine sonsuz minnettarlık duyduğu grup.
sivasın, sivaslının utancı..
gördüğüm andan itibaren hayattan bezdiğim, kendimi yollara verdiğim, alkole başlama sebebim olan grup.

ismail yk'yi turk muziğine kazandırmış(!) kardeşler.
sürü gibi olan grup asla bir tv programına aynı anda çağrılmamış aralarındaki süper zatı yani ismail yk'yı yollayarak kendilerini tanıtmış ve o süper şarkılarıylada zirveyi yakalmışlardır.*
Aralarındaki iki kişi *dışında diğerlerinin ne yaptığı belli olmayan grup.Çünkü şarkılarda enstrüman yok.Sanırım onlar da şarkılardaki dupdıs dupdıs seslerini çıkarıyorlar.
(bkz: izdirap)
son albümlerindeki sen hiç aşık oldun mu kanka parçasıyla patlama yapan her aşığa "sevdim de ne oldu biraneler zengin oldu" dedirten müzik grubumuzdur.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=x8nv3riRA8I
--spoiler--
bir grup. almanya daki yakınlarımız hakında endişe etmemize neden oluyorlar. "lan bizimkilerde böyle olmasın a.q" diye.

bence tez zaman icinde avrupa birliği, nato, bm, ve abd tarafından dünyanın en tehlikeli terör örgütü ilan edilmelidir. kız kardeşlerini de almışlar bir çirkin bir çirkin ne gereği var ya bırakın kız ne güzel overlokçuluk yapardı.
cannın çıksııııııın insafsııııııız.
beni vurduuuuun zamaaansız.
ben sana neeeeeee yaptım kiiiiiiiii?
beni yaktın zamaaaaaaansız.

diye giden bir şarkıları vardı. şarkının solisti de bizim ismail yk idi.
parçanın klibinde de çılgın çocuk iso mutfakta bi hatunu dövüyordu. bir de yağmurun altında koşuyordu falan.

(harf tekrarları notaların vuruş sayılarını göstermektedir)
memlekette milliyetçilik tavan yaptı eyvah hepimizi kesecekler diyen birkaç entelin kurduğu gruptur. amaçları milliyeti gençliğin içine sızıp içeriden çökertmektir. şarkılarının eziyet verici olmalrının sebebi de bu sebeptendir.
sevmeyenlerinin arasında yurtsiken kardeşler olarak bilinen, elveda isimli her internet cafe bilgisayarında sabit olarak bulunan bir şarkıya sahip grup.
(bkz: ismail yk ve çetesi)
yaptıkları muzikten ziyade şöyle düşünelim: gurbete gidipte belirli bir zaman sonra döneriz düşüncesinde olan kitlenin en zor koşullarda yaşam mücadelesine verip her türlü zorluklara göğüs geren insanların içerisinden çıkıp alamancıların ilgi odağı olmuştur ilk başta özellikle düğünlerde sahne alarak. hangi topluma ait olacağına bir türlü karar veremeyenlerin (onlar belki büyümüşlerdir artık) çocukların idolüdür aynı zamanda. kültürel sıkışıklık yaşayan insanların duygularına da hitap edebilmeyi başarmıştır çünkü kendileri de o kitlenin içinden çıkmıştır. yaptıkları muzik irdelenebilir. öyle veya böyle bu insanlar yıllardır bu işten para kazanıyor ve yaptıklarından zevk alan bir kitlesi varsa buna saygı duymak lazım karalamanın bir anlamı olmadığı kanısındayım. ayrıca bana göre yurtseven kardeşler topluluğu bir toplumsal ve kültürel çatışmalarının araştırmasına dahi konu olabilecek bir yapısı vardır.
ilk kasetlerinde türküleri kendilerine has bir yorum katarak piyasaya çıkmışlardır daha sonraki süre zarfında daha çok arabesk vari parçalara yönelmişlerdir.
sürü gibi olup en çok satanlar listesinin en başını çekmektedirler... tabi işin içinde ismail yk varsa...
vakt-i zamanında türkiyeden almanyaya göçmü$, tekrar türkiyeye dönmü$, sonra dandik müzikleriyle satı$larında, yaptıkları müzik tarzı $eyin ba$ka alternatifi olmadığından harikalar yaratan, efsanevi ! müzik grubu.

arkada$, böyle bi 5 karde$ neden geri döndü? neden yurtlarını bu kadar sevmek pahasına i$kence çektiriyolar. reva mı bu bize?
(bkz: dunyanin en iyi rock grubu)

(bkz: yersen)
böyle sevmeselerdi keşke dedirten grup.