bugün

Adam mısındır.
bi suya koyup çıkarsam?
şurda biraz oturalım mı?
Meşhur kezo sorularıdır.

" yha berkecan o kadar kız varken neden ben .s.s "
beni ne kadar seviyosundur.
beni mi yoksa öncekileri mi daha çok sevdin ?

siktir git burdan.
how many walkers have you killed?
şaka la şaka.
Ne kadar namuslusun?
-biz şimdi neyiz? sorusudur.
baskın basanın, her anlamda.
Mutlu musun? diye sorulur. Sizinle birlikteyken mutlu olması önemli sonuçta. Aslında sormak istediğim çok soru var. ''Bak eğer benimle ciddi düşünüyorsan, benim hasta bir babam var, yalnız bir annem var, tek evlatları benim, ileride onlara bakmak zorunda, onları yanıma almak zorunda kalabilirim, bu şartlarda kabul eder misin beni?'' diye, ama daha yeni bir ilişkide bu soruları sorup karşıdaki kişiyi bunaltıp kaçırtmak istemiyorum, anı yaşayıp bazı problemler ortaya çıktığı zaman insanlara bunu dile getirmek en iyisi, hem karşındaki insanın mutluluğu için, hem kendi mutluluğun için, hayatında bulunmaktan mutlu ki hala seninle takılıyor sonuçta.
bana gelene kadar kaç kişiden geçtin?
(bkz: nerede kaldın mübarek)
kalkalım mı ?
rica edeceğim zamanımı harcayacaksan hiç başlamayalım.
Akbilinde var mi? Bende yok da. Bana da basar misin?
"şimdi biz neyiz?" bu soru olmazsa ilişki başlayamaz.net.
O kızı neden favladın.
Sende herkes gibi gidecek misin ?
Kapak, kütük, sus, yay, kepek kelimeleri ilginç bir ortak özellik ile dikkat çekiyor: düzden ve tersten okunduğunda aynı. Benzer bir yapıya sahip olan palindromik sayılarda düzden ve tersten okunduğunda aynı olan sayılardır: 1991, 10001, 12621, 79388397, 82954345928.

Hem asal hem de palindromik olan sonsuz tane asal sayı bulunabilir mi?
Metallica mı megadeth mi?
kaç kişinin haberi var bizden? kızlar bilyormu? kardeşin biliyormu?..
Cem adrian sever misin?
(bkz: şimdi biz neyiz)

klasik sorudur. hiç sormadım ama soranlar ne cevap aldı çok merak ediyorum doğrusu.
ayakların kaç numara?
(bkz: neden ben)