bugün

yazarların hayatların verdiği en yanlış kararlardır.
işten ayrılmak.
yazarların kafamı sikeyim dedikleri kararlardır.

1 sene daha beklememek. ve salak gibi okumaya trabzon'a gelmek. kafamı sikeyim lan.
fizyoterapi okumak.
aptallık lan bu.
gideydim pdr.ye ohh yata yata geç çalışırken rahat yazları tatil uzun.
fizyoterapiymiş, lanet olsun 6 senede bitirecem böyle giderse. sinir stres de cabası. ulan istanbul izmirde okusam 6 sene koymaz da kütahya bi de. poff nasıl geçer bunca zaman.
amma da dertlenmişim ha yazarken daha bi farkettim.
ftr pişmanlıktır kütahyayla kombosu über pişmanlık.
Yok. Pişman olmamak lazım hiçbirşey için. Eğer yaparken mutlu olduysan; yaptığın şeyden hiçbir zaman pişman olmamalısın.
sınava girdiğim zaman 1 yıl daha kalmak yerine avrasyaya gidip okumak en büyük hatamdı galiba. kaldım bi de tekrar değiştim üniversiteyi. şimdi yine kalma yolundayım.
Araba almaktır algısı vergisi üstüne benim vecihi'ye taş çıkaracak pilotluğumun eklediği tamir masrafları derken battık.

SevMiyorum ama keratayı satamıyorum da.
bi kac saat sonra sinavim var. keske önceden ögrenseydim.
yada salla gitsin...
onla ilk gördüğümde konuşsaydım çok farklı olurdu.
Eskişehire gelmek. onunla tanışıp uyarılara rağmen hayatımı bulandırmak.
arkadaşım olarak kabul ettiğim insana yakın davranmak. sonrasında beni sevmiş, ama çok sonra haberim oldu bundan. şimdi ise arkadaşlık bitti.
yurt seçimim. Köpek gibi pişmanım lan!
Söylemeyecektim olmadı bu. ilk adımı erkek atmalı diye boşuna dememişler.
fikrimin ince gülü romanını incelemek.
eşşekler gibi eziliyorum ağırlığı altında saatlerdir.
saat 10'da başlamıştım lan allahsız roman!
Izmir'de yasamak...
sınava yedi saat kalmış olmasına rağmen, hala çalışmaya başlamamak.
(bkz: ders çalışmayı ertelemek)
O sonuncusunu içmeyecektim.
Radyo televizyon'u kazanıp gitmemek. Tabi asosyaldim o zamanlar. Mülakatları da 1 puanla geçmiştim.
nick secimi. evet kesinlikle.
tesekkurler makina.
Canım yanmasın die sevdıklerimden uzak durmak. Saçma gibi gelebilir sıze. Ama bu böyle.
aşık olmak, gerçek aşk sanmak, hiç bitmeyecek sanmak, bitse bile içten içe ' bir gün düzelecek ' diye beklemek.
spor salonuna gitmediğim aylar için ödeme yaptığımda "isterseniz hesabınızı şuan kapatabiliriz" diye sormalarına rağmen "hayır devam edeceğim" dememdi.tabiki devam edemedim.
meslek lisesine gitmek. hee şu anda iyi kazandığım bir mesleğim var ama ben de anadolu ya da fen lisesinde okumak isterdim elbette.
Yaz tatilinde amazon'a gitmek efendim. Yemin ediyorum Allah kahretsin! O beni amazon'da safariye çıkalım diye ikna eden arkadaşın da tü Allah bin belasını versin!

(#22489599)
endüstri meslek lisesine gitmek o liseyi tercih kağıdına yazdığım güne lanet olsun bin lanet olsun. keşke geri dönüş olsa deseler o zaman ya meslek ya lise gidemessin gitmemeyi tercih ederim daha iyi.