bugün

Siyah 1 - 0 beyaz.
Üçün biri.
-5.

rezalet bir gündü.
10 üzerinden 2.5'tur.

Final dönemi evde grip bir halde yatıp sevgilimle bile buluşamayacak kadar hastaysam o puan bile çok ama en azından hala hayatta olduğum icin verdim onu da zaten.
10 üzerinde 9. kardan adam kar topu savaşı güzeldi. evet.
10 üzerinden 9.5 verebilirim. nedense uyandığımda üzerimde anlamsızca bir mutluluk ve enerji vardı *
-1500 dehşet verici bir gün daha.
Savaştan çıkmış gibi hissediyorum kendimi.
iğrenç bir gündü. -10 bile az gelir de temsili işte.
100 üzerinden puan bile vermiyorum mk. 19:00 a sınav mı konulur. Pazartesi yapılan kar tatilini burnumuzdan getirdiler. Sınavdan çıkınca eve gidecek minibüs yok. Şu an yol üzerinde ki başka bir ilçede olan arkadaşımda kalıyorum.
Daha kötüleri de olmuştu en fazla 4 çıkar.
(bkz: sana puanım dokuz kankam) demek istesem de 2,5 veriyorum.
10 üzerinden 10 patlama olmadı. Kadın cinayeti olmadı. Çocuklara bi zeval gelmedi. Daha ne isterim ki...
10 üzerinden 1 veriyorum.
3.........
7 puanın hepsini, ayşe sultan ile yaptığımız kardan çocuğa veriyorum. ne eğlendik ama.
3 puanı, ciğerleri söken öksürükten ve gün içinde tekrar eden burun kanamasından kırıyorum.
görsel
10 üzerinden 3 veya 4.

bütün gün evde oturmakta olan biri için normal.
kocaman 0 verdim
çok boş bir gündü dünden ne farkı vardı sadece tarih ilerleri başka ben aynı mıyım evet aynıyım ne öğrendim bugun hiçbir şey. biri için bir iyilik yaptım mı hayır. o halde boş beleş bir gün.
Ukrayna'dan kar peşimi kovalıyormuş gibi izmir de yağan kar ve elektrik kesintisi ve artı olarak şarjı bitmiş telefonum şarj doldurmadığımı fark ettiğim harici şarjım yüzünden 10 üzerinden 3 dür.
5 üzerinden 2 ama bunada şükür en kötü günümüz böyle olsun.
şuan için 5 ama akşam diyetisyenden çıkacak sonuca göre değişebilir.
8 yalnız bura berbat bugün. Ben kaçar.
Yazma okuma hevesi isteği kalmadı.
31/100

bugün de elizabeth :(
4 puan yani bilmiyorum entryler biraz kalitesizdi anlatabiliyor muyum. Daha iyi olabilirdi ama bazıları beni güldürdü bazıları üzdü. Hani bir tabir vardır güldürürken düşündürmek onu yaşadım bugün saygılar.
10 üzerinden 6. hala yaşıyoruz şükür.