bugün

(bkz: acı paylaşılmaz sulanır)
yaklaşık 2 saat önce odamın duvarın da bulunan sivrisineği bizzat kendim öldürdüm ve karşılaştığım en son ölüm olayı budur.
(bkz: sıradaki)
"bunca yıl gecmedi bu saatten sonra bir özel mesajla mı geçicek" gibi tepkiler yerinde olacaktır.
bir sulama baraj göletinde ortaokul ikiye giderken ( o zaman ortaokuldu) en yakın arkadaşımı , canımı , kardeşimi , gözlerimin önünde barajın serin sularına kaptırmıştım hala ara ara iç çekerek ' ulan menderes şimdi yaşasaydın ikimizde ya çok zengindik yada ikimizde hapishanedeydik' diye kendimce hayal kurarım o kadar can ciğer arkadaştık , onun birisi kılına dokunsa karşısında beni bulurdu,ölümüne dalardım, aynı mahallede doğduk büyüdük aynı sınıfa gittik bir sene sonra o kaldı bir sene geriden takip etti oysa yaşça benden büyüktü,cin gibi acayip uyanıktı , o baraja teslim olmuş olabileceğine hala inanamıyorum aradan belki yıllar geçti,mezaarlığa hiç gitmeyen ben sadece ve sadece onun için giderim , insan bazen ölmek isterya? işte ben ölmeyi istersem bazen , öbür tarafta onu görürüm diye istiyorum.keşke zamanı geri alabilsek herkesin bir şansı olsa çekinmeden o alçak salı günü öğle saatlerine kadar alırdım.hayatımın en büyük en acı kaybıydı menderes,yazar en son karşılaşılan ölümler demiş evet en son ölümdü o karşılaştığım çünkü diğer ölümleri hiç saymadım,ruhun şad olsun menderes.
dün birlikte takıldığımız hatun ben soyununca kalpten gitti.

(bkz: sözlüğü inciye çevirme çabaları)
çok güzel bir gündü. güneş bizim için doğdu sanmıştık. en yakın arkadaşım canım dostumun o gün yengesinin öldüğünü öğrendik. şoktaydık. üzülüyorduk. ağlıyorduk.çocukları vardı 3 tane.bir tanesi özürlüydü. o gülüyordu bişe anlamıyordu.diğer çocuklarıda oyun oynuyorduküçüklerdi daha. baktıkça insan hüzünleniyordu. 2 gün geçmedi ki üstünden öğrendimki yine aynı arkadaşımın babanesi ölmüştü.yok olamazdı bu kadar acı fazlaydı yüreklerimize. dostumun kollarıma düştüğünü hatırlıyorumda. sarılıp ağlamak. acısını en derinde hissetmek. çok başkaydı.
arkadaşımın kuzeni lisededir. bir arkadaşının doğum günü partisine gider. duvarda süs niyetine dolu olan bir silah vardır. kız sevgilisiyle bir fotoğraf çektirmek ister. erkek arkadaşı silahı kızın ağzına doğrultur. yanlış bir hareketler kızın kafasının yarısı havaya uçar. gerçektir. aman ha sakın başkalarının eşyalarıyla oynamayın.
maalesef, anne ölümü. 34 gün oldu. allah herkese gecinden versin. ve de en yüksek dayanma gücünü.
Annem..seni seviyorum kizim diyip son nefesini kollarimda verdi.5.6.2010
yaklaşık iki gün önce tanesini 1 liradan almış olduğum civcivim vefat etmiştir. ölüm nedeni bilinmemekle beraber cenazesi apartman boşluğundaki çöp bidonuna kaldırılmıştır...
önceki gece israf olan spermler sayılıyorsa onların kaybı.
hastalıktan ölen dedem, 1 ay çekti öldüğüne üzülemedik bile ne tuhaf.
iki ay önce ölen babaannem.
Allah rahmet eylesin emeği ödenmez.
bizim dukkanin ekmekçisi. ekmeksiz kaldik bir gun. 3 ay oldu.
güncel Önemli Başlıklar