bugün

yakılmak ve elde edilecek küllerin ege denizine serpilmesi.
Yıkayıp kefenlesinler kâfi.
(bkz: ısıl işlem)
Break dance yapın mezarımın başında.
Otopsi olmasın da gerisi gerektiği gibi.
Bir palamut dibine gömülmek.
4 tane adam gibi adam olsun onlarda tabutumu taşısın.
yakılmak.
ne arkamdan sevdiklerimin ağlayıp üzüleceği bir mezar kalsın geriye ne de küçük bir toprak parçasında çürüsün bedenim. organ bağışından arta kalan parçalarım yakılıp, küllerim denize dökülsün.
zeytinyağı, şirke ve sarmısakla marine etsinler.
Bu kadar çok insanın yakılmak istedigini bilmiyordum. Benim de öldügumde önce işe yarar nerem varsa alıp inceleme, deney, ihtiyaç sahiplerine bağış vs. ne isterse yapabilirler. işe yaramayan kısımları da yakabilirler. Böyle giderse her yer mezar olacak ilerde. Benim bedenim yer kaplamasın dünyada. Bunları ölümcül bir hastalığa falan yakalanırsam yani yakinda olecegimi hissedersem vasiyetime yazmayi planliyorum. Simdiden yazmak istemiyorum daha yaş 20. Baskasi falan bulur sorunlu musun sen der uğras dur sonra...
Deniz gören güzel bir yere gömün beni sebastian.
Organlarım bağışlandıktan sonra her insan gibi gömülmek.
rokete yada helyum kapsulune baglayip uzaya yollayin beni. bu dunyada ayni katmanda uyumak icin cok serefsizler var. topragi da bozmustur kansizlar. hem yaratildigimdan beri bir kez ozgur olurum. gercekten ozgur. o hep hayrani oldugum, urkek yildiza kadar yollayin beni...
gömülmek. fakat güzel bir yere gömülmek. sessiz sakin. deniz yakınlarda olursa iyi olur. mezarlık rengimin siyah üzerine beyaz yazılarla olmasını dilerdim.
1)organ alımı
2)yıkama
3)pamuk
4)kefen
5)toprak

ruhuma fatiha...
mumyalanıp saklanmaktır. keşke mümkün olsa.
ne kadar yakılmak istesemde din faşizmi gömeceği durumdur. en azından mezarımı ziyaret edenler yani göğe bakma durağında beni ziyarete gelecek akrabalarım 3 kuluvallahu 1 elham okuyacağına, nazım hikmetten cemal süreyadan orhan veliden hatta şiirin ideolojisi olmaz necip fazıldan şiir okumaları...