bugün

silinen 'seri katil olsanız işleyeceğiniz cinayet şekli' başlığına itafen uludağ sözlük yazarlarının seri katil olsalar işleyecekleri cinayet metotlarıdır.

Bir örnek vermek gerekirse: insan psikolojisi üstüne deney yapma temalı cinayetlerdir. birini aylarca belkide artık sırtında kurtların yaşamaya başlayacağı kadar uzun süre bir yatakta tutmak, ara sıra öldürmeyecek şekilde fiziksel zarar vermek, tam olarak nasıl olur bilmem ama tecavüz etmek, onunla durmadan konuşmak, diğer öldürdüklerinin etlerini yedirmek gibi şeylerle gün be gün artan umutsuzluğunu gözlemlemek...
aşk cinayeti.
seri katil. önümüze hangi iş gelirse.
400 metreden dürbünlü tüfekle headshot yapmak olacaktır.
nikimden gidersek magic mushroom yedirip zehirleyerek öldürmem muhtemeldir.
Saçlarını kazıycaksın kurbanın sonra taze kesilmiş hayvan derisi sarıcaksın sıkı sıkı. Güneşin altına bırak böyle bir hafta iki hafta arada yemini suyunu ver. Hayvan derisi kurudukça beyne baskı yapmaya başlıycak sonra saçlar içeriye doğru çıkıcak beyin işlevini yitirecek moron olucak. Bu arada iki hafta içinde boş durmuycaksın etlerin altına kurt sokucaksın ki akıl giderken acı hissi sağlamlaşsın falan sonra at asit kuyusuna *** *
Bir jigsaw edasıyla insanları eğitmek fena olmazdı hani...
Twitter'daki aktrollerin adreslerini bulup teker teker öldürürdüm de vatana millete bi faydam dokunurdu. Soludukları oksijen israf amk. Gerçi çil yavrusu gibiler amk öldür öldür bitmez onlar, bi ekip kurmak lazım. Katılmak için dm atın.
Hayvana işkence edenleri, insana işkence edenleri, insanların hayatlarını mahvedenleri, zayıfları ezenleri...

Normal değil sanatsal şekilde...
çok var . yazamam . ancak tecavüzcüleri , sapıkları zevkle
itlaf ederim .
Şu son zamanlardaki tecavüz suçundan adli kontrol alanları, hayvanları öldürüp 150 lira ile kurtulanları, karısının yüzünü bıçakla kesip serbest bırakılanları, terkedilmiş bir fabrikada sosyal medyada canlı yayın açıp kollarını bacaklarını kırıp, bütün uzuvlarını parçalayıp sonra da büyük bir rahatlıkla öldürebilirdim, ama ben bir katil değilim sadece hayal işte.