bugün

hiç ilgisi yoktur. hatta karakteristik bir burun çok hoştur, çok seksidir.

çizilmiş gibi güzel insan sevmiyorum.
Burun estetiği yaptıran herkes güzel-yakışıklı o Zaman.
Atta karın yiğitte burun demişler.
sıfatı çirkin bir kadın veya erkek burun estetiği yaptırsada çirkin kalır.yanlış tespittir.doğal güzel burunlu ise güzeldir.
Burun yüze kişilik verir. Bu nedenle gayet de doğru bir iddiadır.

Ama bu demek değil ki yakışıklı ya da güzel olmak için hokka gibi bütün şart.
burunla olmaz sadece temiz masum bir ifade orantılı yüz hatları ile uyumlu bir burun olmalı.estetikli burunlar hemen anlaşılır ve güzel sayılmazlar.
Bir kaç sene önce burnum kırıldı, yaptırmadım. Hala güzelim şükür ehehe.
Dogrudur burnunun buyuklugu yuzunden meshur olanlar var. Bir çok yakisikli erkeğin mahrum kaldigi bir durum.
Doğruluk payı var denilebilir. Her burnu güzel olan tipli doğmuyor. Ama burun önemli tabii.
Yakışıklılığın değilse bile güzelliğin büyük ölçüde burna bağlı olması durumu var. Erkek kemerli kemikli vs bir buruna sahip olursa biraz olsun kurtarabiliyor ama kadınlar bu kadar şanslı değil bana göre.

Başlığın konusu değil ama seksapel başka bambaşka bir şey. Güzel olabilirsiniz ama seksi olmayabilirsiniz.
Yıllardır içimde duran ama söylemeye çekindiğim hede ulan!!1!11!
Burnum çekil önümden şekil ulan!
Katılıyorum çünkü güzelliği en çok ne bozar deseler " cirkin bir burun" cevabını verirdim.

Katılmıyorum çünkü güzel bir burun kişiyi güzel yapmaz.

Özetle kötü bir burun güzelliği baltalar ama her burnu güzel de simone simons değil.
yanlış tespittir. birçok olguya bağlıdır.
(bkz: mal beyani)
sadece buruna bağlı değildir ama burun çok etkiler.

yüze orantılı burun yüze orantısız bir burundan daha iyi durur bur da bir gerçek.
Ben de kemik ayrılması nedeniyle zoraki de olsa burun estetiği oldum. 3 ay kadar maskesiz michael jackson gibi gezdim. Üzerinden bir yıl geçti ve daha burnumu avantaja çevirecek bir durum olmadı. Doktorum öyle doğal bir ameliyat yaptı ki çoğu arkadaşım farketmedi bile. Farketmedi:(
tanım: yakışıklılık ve güzellik kahir ekseriyetle bakış, duruş ve ifadeye bağlı iken küçük bir burunun katkısı zannedildiği kadar değildir, şeklinde değerlendirilmesi gereken durum.
Birkaç kişiden burnunun güzel olduğunu duymuş yazar beyanı.
Dış görünüş neden önemli ? Neden insanlar sorgulayıcı? Neden hep bir beklenti içindesiniz?
Resme bakınca gayet mantıklı geldi simdi.
yüzde 1 trilyon gerçek olan önerme.hatta özgüven konusunda da etkilidir.
hokka gibi burnum var, kadınlar çok beğenir. demek ki doğru.
sonuna kadar katıldığım ve hakkının bir şekilde teslim edilmesi gereken önermedir.

bunca yıldan beri bir kadının beni en çok çeken, etkileyen noktası ilk olarak burun olmuştur. ardından göğüs, göbek, göt, göz yan, 4g kuralı gelmektedir.

bu arada estetik burunlu kadınlar bana hiç çekici gelmemektedir.
kesinlikle doğrudur ..
Fotolardaki kızların her iki halleri de çirkin olduğu için yanlış önerme.

Deliller çürük.
Burunda yüze kafa tasına bağlıdır.