bugün

xiaomi kullancısıyım. bir sene önce bin liraya aldığım mi5 piyasada yok. olan yerde de iki bin liraydı geçen hafta baktığımda. eski bir iphone 5 kullanıcısı olarak telefonun hız anlamında iphone'dan aşağı kalan bir tarafı yok. tam bir fiyat/performans telefonu. distribütor garantili diye gidip mağara devri teknolojilerini almayın benim tavsiyem. çin is coming..
Mevzu büyük almayın xiaomi daha iyi.

Meizu kullanan yakın akrabam pişman.
beko 'nun arçelikten farkı kadar, fark var bu ikisi arasında...
(bkz: huawei)

xiomide çok reklam var.
huawei artık google servislerinden faydalanamıyor. sıkıntılı şu dönemlerde. bu süreçte xiaomi fiyat permormans bakımından tercih edilebilir kesinlikle.
3310 der geçerim.
Fark yoktur.
Fark firmada değil, modelde.
Aynı paraya iki telefon al, kalite ve özellik olarak neredeyse aynı olurlar.
gereksiz bir versustur. küçük oynamalarla aynı ürünü satan iki farklı çin firmasıdır. biri diğerinden daha kötü ya da daha kötü değildir. hatta piyasaya yeni girmiş oppo da aynı kalitedir.
Xaomi daha uygun fiyatlıdır huawei malzeme kalitesi ve sağlamlık olarak daha iyidir.
ne zaman ve nerede götünüzde patlayacağı belli olmayan son derece güvenilmez ve birbirinden rezil iki ç*n markası telefonun versusu.
huawei elektrikli scootera sahip değil.
Telefon almayı düşünüyorum ama bu ikisi arasında ciddi anlamda kaldım. Özellikle oyunlarda ki performansı iyi olsun istiyorum. Mesela pubg mobile gibi oyunlari rahat oynatsın.