bugün

Çok sağlam özellikler ve yine çok iyi fiyat. Mi5 kullanıcısı olarak xiaomiden gerçekten memnunum. Yani adamlar hep amiral gemisi özellikleri koyup orta sınıf parasına satıyorlar.
türkiye'ye gelirse iyi bir alternatif olur.

1600 lira civarı iyi fiyat. diğer firmalar 4000'lerde geziyor arkadaş.
halihazırda 64 gb olanları 2300 tl ye kadar yükselmiş telefon. alsam mı almasam mı kararsızım. markasını bir arkadaşımdan ilk kez duydum, evet bu hususların cahiliyim ama epey bir övgü var.
güzel telefon. kasası metal ve premium hissi veriyor.

iphone veya samsung'a 4000 lira vereceğinize, 2200 liraya falan alınır.
Ayni fiyat aralığında olan oneplus 5 tercih edilmeli.
Onu olacağına htc serilerinden al daha iyi.
Marka takıntısı yoksa gayet alınır. One plus 5 de düşünülebilir. Çinliler eski Çinliler değil gayet güzel cihazlar üretiyorlar. Bu özelliklerde bu paraya pek telefon yok malum.
marka takıntısı varsa dahi gayet alınır. zira xiaomi başlı başına bir markadır.
128 gb'lık olanından aldım, hakkımızda hayırlısı.
iphone 5s'i 4 yıl kullanıp bataryanın bitmesinden sonra bugün itibariyle kendisini kullanmaya başladığım xiaomi markasının modeli 4 yıl kapalı kutuya hapis olduğumuz için xiaomi'nin tema değiştirilmesi, müzik-resim yüklenmesi bile heyecan verici geliyor. seramik cam kasa olduğu için düştüğünde ne tepki alacak diye korkutmuyor değil...
20 bin çalışanı ile koca firmalara kafa tutan onları geçen teknoloji devi...
çift arka kamera, 6gb Ram, snapdragon 835 işlemci, 5.1 inc ekran ve 3350 mah batarya ile sunulan f/p cihazıdır. kullanan yazarlardan yorum alınır.
ekranının büyük olanı mi note 3 olarak satılmaktadır.
Telefonu almayi dusunen arkadaslara ufak bir tavsiyede bulunayim. Dostlar, cihaz gercrekten kaliteli ve ozelliklerine gore fiyati oldukca uygun. Ancak bos yere seramik kasa tercih etmeyin. Tekrar ediyorum bosu bosuna seramik kasa almayin. Bunun yerine seramik olmayan versiyonu tercih edin cunku seramik, telefonu essek olusu gibi agirlastirmaktan baska hicbirseye yaramiyor. Zaten alinca kilif takacakssiniz.
türevlerine göre fiyatı çok iyi sanırım yeni telefonum bu olacak.

beğendim.

128 gb hafıza

6 ram

kamerası derken 2000 tl. türevi diğer markalarda 4000 tl. ihalatçı firma garantisi biraz düşündürüyor ama herkes olumlu konuşuyor. riske değer.
499 tl farkla teknosa'dan alınabilecek telefon.

herhangi bir riske girmeyeceğiz diye 499 tl de fazla ödemek, biraz soru işareti ama biz öyle yaptık.

telefon gayet hızlı ve stabil. kamerası da harika. üstelik iphone'un plus olmayan telefonlarına koymadığı portre modu dahi var.

seçebileceğiniz binlerce arayüz teması da dahil.

eğer birkaç hafta önce telefon almasaydım, kesinlikle ve kesinlikle alırdım.

tek risk sanıyorum bu kronik hata dedikleri şey. teknosa'dan da alırken görevli uyarmıştı, kasko için. yaptırmadı arkadaşım ve şanslıyız ki henüz hiçbir sıkıntı yok.
vasat bir telefonumsu.

lg varken şu yan sanayilere para ve prim verilmemelidir.
Kullananlardan yorum beklediğim telefon modeli. Ben zaten xiaomi mi 5 kullanıyorum. Babamın iphone 5s mefta oldu gidip iphone 6s alıyordu ki dur napıyosun o para verilir mi ona diyerek durdurdum. Aklıma bu model geldi. Görünüşte her şey süper özellikler vs ama kronik bir sorun vs var mı bilmiyorum bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
Telefondan memnunum 128 gb seramik kasa olanını kullanıyorum ama iphone dan geçtiğim için yine iphoneu özledim bana göre değilmiş Android. iphone 7 ile takas düşünüyorum aklına yatan useurlar varsa istanbul Avrupa yakasında kutuma mesaj *
Fiyatı 3.000 TL ye çıkan eski amiral gemisi telefon. Dolar sağolsun. 1 yıldır kullandığım telefon kendisi. Daha önce elma kullandım ama kullanmıyormuşum o beni kullanıyormuş. Teknolojiye renk geldi resmen.
Radyasyon en fazla yayan cihazlar imiş sanırsam dikkat.. Çükünüz inmesin..
yaklaşık 1 yıldır kullandığım efsane telefondur. fakat bir süredir telefonla konuşurken karşıdakinin sesi çok az geliyor. araştırdım ve bu sorunu çok fazla kişi yaşıyormuş. çözüm bulamadım çözümünü bilen varsa bir mesaj kadar uzaktayım.
yaklaşık 2 senedir kullandığım telefonum, artık hızlı şarj olma özelliğini(sanırsam adaptörden) kaybetmiş durumda. çok geç şarj oluyor artık.
6 yılı aşkın kullandığım telefondur. hızlı şarj olmama probleminin şarj soketindeki pislikten olduğunu görünce çok mutlu etti. hala bir şekilde yürüyor bu tasarımda yenilense tekrar alacağım telefon yine mi6 olurdu.
6 senedir xiaomi kullanıyorum daha üzdüğünü görmedim.

üstelik premium serileri de oldukça kalitelidir.

şuan kullandığım (bkz: xiaomi 11t)