bugün

birkaç ay önce hiç popüler olmayan fakat şuanda herkesin telefonunda yüklü olan süper uygulama.
çok ucuz fiyatlara mesajlaşmayı sağlıyor. aynı zamanda kolaylıkla fotoğraf, video veya ses kaydı yollanabiliyor.
grup konuşmalar açılabilmesi ise en sevdiğim özellik.
what's app "her telefonda olması gereken uygulamalardan biridir."
yurtdışındaki akrabalarınızdada what's app varsa konuşmayı ortadan kaldıran program.
bugünden itibaren suriye'de yasaklanmış olan güzide uygulama. kendileri de bu duruma "sad day for freedom" diyerek çok güzel mesaj vermişler.
Smsi biten sevgililerin imdadina yetisen nadide program.
gece gece ben uyurken kıçından element uydurup birilerine mesaj atan uygulama.
yurtdışı görüşmesi yapanlar için güzel, korkmadan yazışaybilyor, fotoğraf gönderebiliyorsunuz.

sonradan gelen edit: yaa ne kadar zeki bir açıklama * hayır arkadaşlar entryi neden beğenip beni utandırıyorsunuz.. ayrıca 2012 de whatsapp yeni çıkmıştı :D
mesaj yazarken kullanılan simgelerin içerisinde birkaç ülkenin bayrağı bulunurken türk bayrağı bulundurmayan uygulama.

Edit: artık vardır.
internet paketi olunca tadından yenmez. gayet güzel bir uygulamadır.
sürekli güncelleniyor. bazen ne için güncellendiğini anlayamasam da son güncellemede 78 * li versiyon mevcut konum gönder dediğinizde facebook gibi ister bulunduğunuz konumu ister de bulunduğunuz konumdaki önemli mekanlardan birini seçerek gönderiyorsunuz.
an itibari ile blackberry'nin upgrade istediği app'dir.
güvenilirliği konusunda insanı şüpheye düşürse de, kullanım açısından başarılı; android, iphone, blackberry ve symbian işletim sistemleri üzerinde çalışabilen mobil uygulama. http://www.mobixir.com/uy...k-mesajlasma-programlari/
blackberry nin bbm'sini patlatan uygulamadır.
bbm kadar iyi olmayan uygulama. karşımızdaki adamın bir fotoğrafını göster bari arkadaşım.
uygulamanın kullanıcı sayısının artması ile avea şubat ayı itibariyle aylık 10tl olan 1gb internet paketini 14.5ye çıkartmıştır
zırt pırt hata vermekte olan uygulama... yeni sürümünü yükleye yükleye güncelleştire güncelleştire bir haller olduğum uygulama. bağlantının arada bir koptuğu uygulama..
görüntüsü çok cici olan uygulama. kıskanıyorum whatsapp kullanıcılarını. ** *
ücretsiz olmasından dolayı tercih edilen uygulama.
app store'da 1$'dır.
sayesinde sms paketi almaktan kurtulduğum güzel uygulamadır.

Sevgilimin mesajımı okuduğunu ama cevap vermediğini anlayabilmemi sağladığından pek bi severim.
aşırı kullanışlı, arada ufak tefek bağlantı hataları olsa da sürekli kusursuza yakın çalışan müthiş uygulamalardan. sms paketlerini tarihe karıştırmıştır artık.
blackberry için olan versiyonunun en son ki 01.05.2012 güncellemesi en sağlam olanıdır. şuan için gelen başka güncelleme yok. ancak gelse de yüklemeyeceğim. cidden son sürat çalışmakta.

sağlam bi application. umarım güncellemeler ile sapıtmaz yine.
Bir sekilde bilgisayarda kullanilabilecek hale gelse de rahat etsek dedirten program. Telefonda da baya kullanislidir.
görsel
pasif şekilde kullandığım hatta bu yüzden üzüldüğüm güzel uygulama.