bugün

Telegram neden bu kadar sinirli ki?
bitmiştir...
gönderi silme özelliği ilk çıktığı zaman, sevdiğim kızın, 'ne yazdın da sildin' demesi üzerine açıklama yapmak zorunda kaldığım program.
Google `iWhatsApp yedeklemelerini 200 MB ile sınırlamayı planlıyor
--spoiler--
Google, WhatsApp kullanıcılarını üzecek bir hamleye hazırlanıyor. Google, WhatsApp yedeklemelerine alan sınırı getirmeyi planlıyor.
https://bit.ly/3s9JSPL
--spoiler--
benim whatsapp bozuk herhalde, aylardır hiç mesaj gelmiyor.
Ne linki bu bacım firüs falan mı?
Tam ilk defa isim varken coktu amk. Tam zamani ya. instagram da coktu. Telegram da. Kesin bir seyler var.
yine, yeniden çökmüş durumda.
Keşke atılan linkelere vesaire girip girmediği bir köşede yazsa ve başkasına yazıyor özelliği gelse dedirten bir uyulamadır.
Bir anda numaranızın yasaklanabileceği uygulamadır. Youtube'da bu yasak nasıl kaldırılır diye birçok video izlemek zorunda kalabilirsiniz. "telefonum bozuldu ve tapletten watsap hesabıma girmeye çalışırken watsap hesabım yasaklandı lütfen watsap yasağımı kaldırabilir misiniz" diye mesaj atmak zorunda kalırsınız.
Singapur'da ortaya çıkan bir olayda WhatsApp'ın altın dolandırıcılığı için kullanıldığı belirlendi.
Siber korsanlar, bir WhatsApp hesabını ele geçiriyor. Daha sonra hacklenen hesabın sahibi gibi davranıp, kurbanın arkadaşlarıyla iletişime geçiyorlar. Piyasa fiyatının daha altında olduğunu iddia ettikleri altın külçelerini satmaya çalışıyor

https://www.sabah.com.tr/...en-ucuza-altin-satiyorlar
Acaba yarın bizi ne sürprizler bekliyor dedirten uygulamadır.

Telegramdan cabuk sıkıldık.
olmadığında ne yapıyormuşuz koca bir karanlık. onun da tadı başkaydı belki ama çok zordu o sms günleri.
görsel
anlık mesajlaşmanın Kralı olan uygulama.
coken uygulama. bakanliktan gelen aciklamaya gore yurtdisi kaynakliymis.
Ulan tam sevgilimle konuşuyordum sizin yapacanız uygulamanın da sizinde akşam akşam sövdürüyonuz.
He iyi bari internetim bozuldu sandıydım. Tşk.
mark bey size önerim olacak, bu öneriyi yaptığınızda para istemiyorum ama ismimi bir yerlerde geçirin lütfen.
önerim;
örneğin ben bir müzik platformunda dinlediğim şarkı,
whatsapp durum da mukukulu x şarkıyı dinliyor diye görülebilmeli.
yılların çevrenin verdiği alışkanlık telefon alınırsa, sıfırlanırsa ilk wp kurulur yazılı olmayan çoğu kişide uygulanan kural.
Telegram'ın saçmasapan bir uygulama olduğunu görünce geri döndüğüm uygulama.
Ohh be içim rahatladı. Artık rahatlıkla nude atabilirim..
Olmazsa olmaz uygulama.
Snapchat'teki gibi gönderildikten hemen sonra 'kendi kendini imha eden fotoğraf' özelliğinin uygulamaya ekleneceğini duyurmuş app.
Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun tebligat yaparak bilgi ve belge talep ettiği uygulama.