bugün

müslümana gavur işkencesidir. olmadık yerde gelen saçma sapan mesajlarla mal olursunuz.
En iğrenç gruptur. Genelde kuzenler tarafından kurulur ve birbirlerine yürüyen de laf sokan da mevcuttur. Saat kavramı yoktur. Sohbete dahil olmayana özel mesajdan uyarı gonderilir.

Whatsapp ı icat eden adama küfür ettirir.
Ayarsız seni ne zaman evlendiriyoruz *

Yazan bir 50 yaş üstü teyze olmazsa olmazıdır. Gidin torun sevsenize siz.
Bizim anneannem dahil eli telefon kullanan herkes dahil. Gunun onemli basliklari masaya yatirilir ve konusulur.
Odalar arasından mesaj atanlar var bu nedir yavv.
Günde 1 milyon fotoğraf paylaşılan yer, Bu grubun telefon hafızama verdiği zararı nice virüsler vermedi.
çoktan sessize alındı.
tek kelimeyle berbattır. bacanaklar isimli bir gruba eklendim ve isminin neden bacanaklar olduğuna dair fikrim yok. hadi ismini bacanaklar koydunuz, ailenin bayan fertleri olarak bizim ne işimiz var bu grupta? sonra grubu kuran kişi yani teyzemin eşi grupta bayanlar konuşuyor diye grubu bırakıp kaçtı. kan bağımız olsa genlerde problem olduğunu düşünecektim.
çekirdek diye adlandırılır.
olm nasıl aileleriniz var lan sizin. böyle bir şey olabilir mi haşmet diyen hıncal uluç şaşkınlığı yaşıyorum şu an. benim ne çevremde ne kendimde böyle bir şey var. olm sizin teyzeleriniz ne whatsapp mı kullanıyor ciddi ciddi lan. bizimki ayfonun telefon açmasını yeni öğrendi olm nasıl bir aile lan sizinki ben şoklardayım.
Aile bireylerinin birbirine en çok inceden yahut kalından giydirdigi platformdur.
bizim aile o seviyeye gelemedi henüz. o yüzden bu konu hakkında nötrüm. esen kalın efem.
sessize alarak "oh be, dünya varmış" dediğim grup.
kapatınca oh be kafa sikiyormuş denilen şeyler vardır ya, üzgünüm ailecim ama, öyleymişsiniz be ya. şimdi rahatım, iyileşme dönemine girdim. doktor birkaç haftaya toparlayıp normal hayatıma devam edebileceğimi söyledi. evet.
Saçma sapan paylaşımlar yapılan grup. Geçen muz attım diye babam misrastan men etti beni.
3 tane abiyle dahil olduğum grup. Sayelerinde bütün ikinci el araba piyasasını biliyorum. Sahibinden.com'a döndüm.
Bizim bir arkadaşın başından geçmiş bir olay. Arkadaşın ailesi geniş bir aile bunlar anne baba amca teyze falan grup kuruyorlar. Birgün arkadaş kız arkadaşı ile sanal seks yapıyorlar whatsapptan kıza çükunü kaslarını vb bir fotoğraf kolajı göndermek istiyor. Fakat dalgınlıkla guruba günderiyor fotoğrafları. Sabah millet şok tabi. Arkadaş evden kaçıp Antalya ya gidiyor bir arkadaşına. Sonra olayı yavaş yavaş unutuyorlar ve arkadaş sanal sekse yemin ediyor.
Kabus olan gruptur. Bir de aile de arka arkaya dogmus dort tane bebek varsa tam bir faciadir. Masallahlar insallahlar hava da ucusur. E o yengem o yengemin arkasindan sayiyor iste biliyoruz. Samimiyetsiz laflar. Her sabah gunaydin her cuma hayirli cumalar. Ciksan ailenin aykiri cocugusun cikmasan kabus. En guzeli grubu sessize alip hic mesajlari bile acmamaktir.
cuma ve kandil günlerinde yoğunluk olan gruptur. herkes facebooktan falan bulduğu görselleri gruba yığıp bir sirkülasyon oluşturur, bu sirkülasyon içinde kandilleşme ve salavat çekme etkinlikleri grubu şenlendirir.
sadece hayırlı cumalar 65 mesaj sürüyor gerisini siz düşünün . ( çıkacam az kaldı . )
Cumadan cumaya sosyaldirler.
susmuyorlar.