bugün

Tıbbi olarak labiumlara(kanatlardan yürü) yapılan iyi baskı klitorisin
Erekte olmasını sağlar,daha zevkli olur.
Ben o kadının yerine olsam ağzına işerim. Midenize sıçayım.
Şarapla marine ediniz.
herhangi bir hususa dikkat etmemektir.
partnerin sizi amında boğması ihtimaline karşılık bir elinizin her zaman tetikte olması.

böyle bir eyleme kalkışırsa iki tokat atıp kendine gelmesini sağlayın...
böyle yarak kürek başlıkları açanların silik olduğunu görünce on milyon euro para bulmuş gibi seviniyorum amk sürüngenleri...
Once bir vajina bulunmalı sonra temiz ve hijyenik olduğundan emin olunmalı. Dahası sizin bu duruma psikolojik ve fizyolojik olarak hazır ve istekli olduğunuza emin olmanız icab eder. Nitekim konu bir anda kadınlar tarafından tarafından​ vajina yalatırken dikkat edilecek hususlar olarak başlık açılmasına sebep olabilir.
Ağzınıza jilet koymadığınıza emin olmalısınız.
içinize çekmiyorsunuz beyler üfleyeceksiniz başlığıdır.
Herhan squird olabilir, ne zaman dilinizi çekeceğinizi ayarlayamıyorsunuz.
Mideniz doğuştan mı yok kaza sonucu mu yok ? Bu hususa dikkat etmek lazım .
(#36486794)

Olay budur. Gerisi boştur.
Bügünde sizden iğrendim çok şükür.
eğer karşı tarafın ilki iseniz, ağır olunuz. bir pelinsu ile beraber iseniz, sizden önce orayı 700 civarı kişinin yaladığını bilmek zaten sizi doğru eylemlere itecektir.
Akıntı varsa sıçtınız. Daha da bir şey demiyorum.
Şap şup hunharca yalamanın kadına zevk vermediğini bilin de...
(bkz: dudak kuruluğu) (bkz: sussuzluk) dikkat edin.
size cirilciplakken bacaklarini ayirabilecek kadar guvenen veya sizden hoslanan bir kadin bulun.

bir de diliniz islev goruyor olsun.

gerisini halledersiniz bir sekilde, bu ikisi cok kritik.
husus musus yok lılılılılılılılı *
Kılsız olacak. Evet.
vajina olduğuna emin olun. sonuçta ilk defa göreceksiniz abazalar. vajina diye tro size yalatıvermesin büllüğü. *
aynen coni.

görsel
sadece klitorisi yalayın, başka bölgelere fazla girmeyin, özellikle siğil veya sivilce benzeri şeyler görürseniz, hiç yalamayın, hatta oradan kaçarak ayrılın, ağzınız veya şeyiniz HPV kapabilir, direkt temasla geçen bir virüs... (amerikalıların % 60'ı taşıyıcı, avrupa'da da çok yaygınlaştı.)
(bkz: sen yalama Arap bokunu çıkartıyorsun)
Kadınları çıldırtır, iyi kıvırırsanız iz bırakırsınız kadında.
Gerçi göğüslerde öyledir her erkek aynı tadı veremiyormuş emiklerken bu hususlar önemli.

Vajina olayına dönersek çok seviyorum ve yapmayı çok istediğim partnerlerim oldu fakat fazla bilgi sahibi olmak yaşam zevklerini düşürüyor. Ne güzel cahiliye dönemindeki arkadaşlarım sulu sulu tadını çıkarıyor.
Ama koca bir ama diyeceğim günümüzde çok yaygın olan hpv için ne halt ediceğiz. Bazı kadınlarda rahim ağzı kanserine yol açarken bazıları genital siğillerle atlatıyor. Birde sadece taşıyıcı olan hatunlar var hiç siğil falan atmıyor vucut.
Şimdi efendim orayı emip, dillediğin zaman bu vajina hpv ile enfekte ise erkeğin ağzına ve boğazına yerleşiyor ve burada kanser lezyonu oluşturma ihtimali çok yüksek.
Neyse sulu sulu emiklemeye devam kızlar bayılıyor.
içi leş gibi kokmaktadır. Deliğe doğru inmeyin klitoriste takılın.