bugün

uludağ sözlüğün kapanması.
dokunan yanar.
Sikilecek tek bir kızın bile kalmaması.
yazarların zeka seviyesi.
sol frame den düşmeyen seks, sevgili başlıkları.
trollerin aynı konularda binlerce başlık sıçması.

izmirli kız
tayyip
laikçi
kemalist

aha bu kadar.
ekşisözlük yazarı olup bırakan nicedir.
sözlüğe girmeye çalışırken "404 not found" sayfasının defalarca belirmesi ve sözlüğe girememeniz. şaka gibi ama şaka değil.
ben başlıca nedeniyim.
işini baştan sağma moderasyon ve yaş oranının gittikçe düşmesi.
bu saglam uc bes kisi sayesinde duruyoruz muhabbeti cidden sIkTI artik.

hani nerede o saglam yazarlar, soyleyin biz de bilelim.

issizim demiyorda saglam yazarlar var ondan duruyorum diyor.

yav he he.
ermenilerdir.
sahibi olan kişidir. en büyük neden. attığı twit sözlüğü yöneten tipin kimlere ve nelere taptığının en büyük göstergesi. kankası serkan inci olan adamın sahibi olduğu sözlük bu kadar olur. evet.
bir kız. evet sadece bir kız. sonrasında sözlükle ilgili her şey sizin olsun aq.
iğrenç iftiralar atan sapık yazarlar.
Kinci ve mutlu olan yazarları görünce hemen bok atma peşinde olan yazarlar, troll olduklarını umduğum troll olsalar bile kabul edilemeyecek sapık zihniyetliler, fanatik bir şekilde kadın/erkek düşmanlığı yapanlar, küfürsüz cümle kuramayan davarların burada anonimliğin arkasına sığınarak duygu mastürbasyonu yapmaları vs... Bu liste uzar gider, evet herkes kaliteli içerik yazamaz ama koca koca insanların cümle kuramaması komikliğin ötesinde trajikomik geliyor, her gün bu sözlüğe girip bu seviyede ki insanları görüp yüzümü buruşturup sadece acıma duygusu hissediyorum...Sözlüğü bıraksam bile büyük ihtimalle çoğunun zaten iç dünyası böyle olduğu için en ufak açıkta sapkın iğrenç zihinlerinde ki şeyleri eyleme dökeceklerine eminim, belki sözlük bıraktırmaz ama kesinlikle sözlükten soğutur.Ah bir de hadsiz yazarlar ve gereksiz yere kuyruk acısı çekip bir anda sülalesini ditmişiz gibi kinlenen yazarlar var onları eklemeyi unuttuğum liste.
Aşkın sözlük hesabını siler misin demesi.

Şaka tabi yok öyle bir şey.
değer verip önemsemek. burayı pek umursamadığım için hiçbir zaman bırakmayı düşünmedim düşüneceğimi de pek sanmıyorum.
Hala geleceğe dair ümitlerimi yeşerten güzel yazarların aramızdan ayrılması.
Ota b*Ka mana bulup başlık açan yazarlardır.
Bakire olmayan kızlar, Atatürk'ü sevmeyen, seven yazarlar, en son sevişilen yerler Vsvs...
Ya size ne. isteyen istediğini yapar, her eleştirinize başlık mı açacaksınız.
güncel Önemli Başlıklar