bugün

eksisozluk'te yazar olunamayinca onun en iyi alternatifinde yazmaya baslamak.
(bkz: cevab veremedi)
insana güven veren sıcacık ses tonu, yumuşacık elleri, narin hareketleri, taş gibi vücüdu, en az hülya avşar kadar iyi calışan beyni. oh may gad.
ünsüzleri benzeştiremeyen yazarlar.
ekleyecek entry ve başlığın çok olması. bir de dinlenilme ihtiyacı.
beni yazar olarak kabul etmesi. (bkz: bana su verdi)
(bkz: çünkü ben buna değerim)
eksilenmeyi göz önüne alıp yazma isteği.);
(bkz: pardon yalnızlıkla oldu)
(bkz: benim hiç entrym olmamıştı ki)
yapacak daha iyi bişeyinin olmaması.
farklı düşünceleri de izleme şansı olmasıdır öncelikli sebep. sonrasında içte dolup taşanları paylaşmaktır.
farklı bakış açılarına sahip insanlarla aynı ortamda bulunma isteğidir. aynı konu hakkında kaç farklı görüş olduğunu merak etmektir. senin gibi düşünmeyenlerle de ortak noktalarının olabileceğini fark etmektir. * *
can sıkıntısı.
yazdıklarınızı birilerinin okuduğunu bilmenin verdiği haz belki. sözlük ortamını sevmek; şarkıda dendiği gibi sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir.
uludağ sözlüğe karşı olan bağımlılık.
(bkz: mahalle baskısı)
çatır çatır eksi oy yemenin verdiği haz.
ciddiyim vallahi.
zibilyon tane sözlük vardır, bunlardan üçünde hadi maksimum beşinde yazarlar oy butonlarını aktif olarak kullanırlar.
geriye kalanlarda birisi eksi oy yemeye başlarsa "seri eksi oy veren ibne" peydah edilir. buton veriliyor arkadaşım, beğenmediyse ya da sana gıcıksa basar, sanane?
yönetim mi?
yönetim her yerde göt olur takmayın kafanıza.
(bkz: yazar olmak benim isyanımdı)
sırf kıllık olsun diye.
alışkanlık.
(bkz: her yazıya saldırmak için yazar olmak)
ekşi sözlüğün bütün alt yapısı burdan çıkmakta sahibinize sadık olun özünüze dönün bide yazılarında bizim sözlük uludağın verilerinin 3 katı aahh biz büyüyüz. büyüklük bizim olsun,yazarlığımız olsun.
(bkz: yazarız yaratandan ötürü)
sayfanın altındaki beyaz alanın hemen üzerinde, buraya "bıdı bıdı bıdı" ile ilgili entry gir emrinin bulunması.
her türk asker doğar, emir demiri keser nihayetinde..
en doğalından okurlara birşeyler öğretmek , espri yeteneğini geliştirmek , konuşma kabiliyetini artırmak , peaahh muha koyım siz oyun oynayın daha ergenuslar diyerek arkadaşlara hava atmak (!), eksi sozluğu sevmemek diye sıralanabilir.