bugün

kavrayabildiği kadardır heralde.
güzelliğin on para etmez şu bendeki aşk olmasa. budur.
(bkz: küçük burun)
(bkz: renkli göz)
güzellik dediğin bi büyük rakıdır..

sonrası zaten;

kafamız güzel
hayat çok güzel
ayşen gruda her şeyden güzel.
pürüzsüz bir cilt, parlayan gözler.
iç güzelliği iyidir dış güzelliği ne güzel insanlar gördümde içinde insanlıktan zerre olmayan.
uzun ve düz saç.
Gerçek güzellik fiziksel görünüşe bağlı değildir, ancak kalptedir.
tatlı olan güzeldir.
tatlı bir bakış, hoş bir tebessüm.
güzel olan bence insanın kendine yakışanı giymesidir.
işin içinde ivana sert varsa gerisi teferruattır.
(bkz: yaratılış harikaları)
burcu esmersoy ile dilara gönder güzeldir, banu güven ise nasıl güzel bulunur akıl almaz.
doğal olmasa dahi doğal duran her zaman güzeldir. (bkz: siyah saçlar) (bkz: hafif bronzlaştırılmış ten) (bkz: doğal gözler) (bkz: hafif makyaj) fazla kilolu olmak veya çok zayıf olmak güzelliği kötü yönde etkiler. kiloya dikkat.
gönül kimi severse güzel odur.
sırma saçlı ,minyon tipli kız, gözleri kahve teni kumral.
güzellik gören gözdedir.
nefes alsın yeter.
(bkz: travestilerin kadınlardan gül olduğu gerçeği)
göreceli bir kavramdır.
dışardan bakarsak;
1.60'ı geçmeyen bir boy,
85 bedeni geçmeyen memeler, (göğüs değil efendim, organın adı memedir.)
50'yi aşmayan bir kilo,
ince el ayak bilekleri ve minik ayaklar(36 numara mesela) benim için vazgeçilmezdir.

biraz daha özele inersek;
iri, güzel gözler,
düzgün bir burun,
kılsız bir vücut, (favori, kol kılları vs.)

olursa şahane olur. şimdi bir daha baktım da özele inersek başlığı altında topladıklarım her erkeğin isteğidir heralde. bulamazsak bizde niye yok demeyiz. bulması çok zor çünkü. hepsi hayal sonuçta, insan kendisi mükemmelmiş gibi istiyor işte. dışardan bakınca çok tercih edilecek biri olmayabilirim, ama emin olun kızlar, ben, mantığınız çalışmaya başladığında evlenmek isteyeceğiniz adamım. tabii o zaman geç kalmış olabilirsiniz, orası ayrı mesele.

özet: ilk 5 satırdaki özelliği sağlayan hanımlar müracaat ederse sorgusuz sualsiz belediye nikahı kıyılacaktır. diğer özellikleri de sağlayanlara ise ömür boyu mutluluk garantisi verilmektedir. seçim sizin. *
söylenmese olmaz, güzellik göreceli bir kavramdır. fakat her şeyden önce içten gelen tatlı dil, masumane bakışlar ve gamzeler insanı etkileyen ince detaylar arasındadır.
görsel
tam tanımına uyan bu iki hatundur.

(bkz: lea seydoux)
(bkz: adele exarchopoulos)
büyük biçimli göt.
ince bel.
diri ve olabildiğince dik meme.
uzun siyah düz saçlar.
Kavram kargaşası yaşıyorum kafamın içinde,başlığı gördüğümde otomobiller belirmeye başladı.
Otomobillerde güzel dimi,güzeldir ya heralde heh bir şey söyleyin lan.