bugün

birbirlerine verecekleri tiyolardır.

geçen kızın biriyle konuşurken '' hergün ısırgan otlu sabunla banyo yapıyorum, ona borçluyum '' demişti. dedim kız ben sabunlayım seni, arada bi ısırırım dedim. ha ha hayyt sapık şey deyip siktir çekti. işte o gün aklıma geldi. bu uludağ sözlük yazarları bu güzelliklerini neye borçlu? arkadaş kızların hepsi çok güzel ya. ekmek musaf çarpsın süperler. keramet hıyarda mı acaba?
nane limon kaynatıp için.

işe yaramazsa süte bal katıp için.
temiz düşünün yeter, önemli olan iç güzellik. *
sadelik en iyisidir. net.
Kendin ol,
başkası olmaya çalışma,
aynada gördüğün ve görmek istediğin senden başkası olmasın.
görsel

kuru ciltlerdeki kırışıkların giderilmesi için maske önerisi, benim yandım siz yanmayın.
saç için: 4-5 gün arayla saçı badem yağıyla yıkamak.

cilt için:
1- haftada bir kil maskesi yapmak.
2- haftada bir banyodan sonra cildi 1 şişe sodayla yıkamak. bu ikinci söylediğimi çok sık yapmayın soda kıl köklerini güçlendiriyor diye bir iddia vardı, kurt kadın olup eksiye boğmayın sonra beni.
kekik sabunu iyidir. ama öyle her markayı kullanmayın. ha bide hergün yeşil çay ve spor önemli.
(bkz: kadınlara alternatif Saç Stilleri)
(bkz: erkeklere alternatif saç stilleri)
yüzünüze bir kova boya sürmemeyi deneyin. emin olun çok daha güzel olacaksınız.
temiz olun yeter. makyajı şahsen önermiyorum, istediğin zaman yüzünü yıkayabilmeli insan.
erkekler için şu kaşlarınızın ortasını alın inat etmeyin ama sadece ortasını bazıları kızlardan bile ince alıyor dikkat edin göbek bırakmayın yemekten sonra malak gibi yatmayın oyalanacak bişeyler bulun göbeğin eriyip gittiğini göreceksiniz.

kızlar içinse doğal olun fondöten vs. yüzünüzü mahvetmeyin hele ki genç yaştaysanız makyajınızı yatmadan mutlaka silin gülsuyu işe yarıyor bu konuda.parfüm sıkarken abartmeyın. ağda vakitleri kuaförü aksatmayın para harcamak istemiyorsanız kendiniz alın sir ağda kullanın ağdadan sonra limonla tuzu karıştırın sürün tüyleriniz azalacaktır kollarınızı mümkünse alın saçlarınızı ihmal etmeyin her duştan sonra vücudunuza krem sürün cildiniz yağlıysa bile. bakımsız olmamaya çalışın yeter.
Erkeklerin için, saçlarınızı jölelemeyin yeter. Bir de kaşların birleşmesine izin vermeyin.
kadınlar, saçlarınız at kuyruğundan farklı modellere de girebilir, oynayın onlarla, çekinmeyin!
erkekler, kalemle çizilmiş gibi sakallarınız olmasın gözünüzü seveyim, o ne lan!
bizim burada herkes cıbıl cıbıl. rahat yani. don atlet takılın bence en iyisi bu.
kızlar lütfen abartılı makyaj yapmayın. güzelleşmiyorsunuz.
erkekler lütfen kaşlarınızı incecik almayın tüm kızlar dalga geçiyor sizinle.
kızlar lütfen çok koyu fondöten ve yoğun allık kullanmayın. hiç kimseye yakışmıyor.
ve dişlerimizi fırçalamadan dışarı çıkmayalım.
erkekler; lütfen ense traşınızı düzenli olarak yaptırın, sakallarınıza garip şekiller verdirmeyin. Leş gibi ter kokmayın, her gün banyo yapın, ayrıca parfümlü erkek mis erkektir. Birde lütfen gömleğinizin bağrını göbek deliğinize kadar açıp fışkıran göğüs kıllarınızı herkese sergilemeyin zira üstünde ekosistem döngüsü oluyor bazılarının, bırakın örümcekler kendi doğal alanlarında avlansın.

bayanlar; lütfen saçlarınızı platin sarısına boyadığınızda kaşlarınız kapkara kalmasın, 2 saniyede kendiniz bile açarsınız, doğal olur güzel olur. Esmerseniz zaten ne işiniz var sarıyla? 1 kilo makyajla güzel değil yaşlı görünürsünüz, dozunda bırakın. ne olduğunuzu kabullenin ve kilonuza göre giyinin.