bugün

Bir karşılaştırma.

ikisi de kızların kendilerini ifşa ettikleri yer olduğu için gözümde instagram daha iyidir. Bari amacı belli ifşa.
ulustagramın alacağı versus.
uludağ sözlükte instagrama döndü iyice herkes fotoğraf atıyor yazı yazanla eş değer neredeyse.
Uludağ sözlüğün alacağı versus.

instagrama fotoğraf atınca en fazla "çok güzel cikmissin bebeğim mucks" diye yorum yapan arkadaşlarınız olur. Burada bir fotoğrafı tüm detaylarıyla inceliyorlar. Daha eğlenceli, yüklenmeye değer. Tabi ben yapmam Öyle şeyler.
instagramda güzel hatunlar vardır. uludağsözlükte ise prim yapmaya çalışan kezbanlar mevcuttur.
Daima uludur.
Burası herhangi bir sosyal medya sitesi değil ki? Millet gelip burada "yazarların fotoğrafları" adı altında instagram gibi kullanıyorlar burayı?
Burası yazarların çok az bir anonimlik adı altında düşüncelerini paylaştığı bir ticari web sitesi.
Gelip burada fotoğraf paylaşıyorlar, bir şey olunca da vay efendim özel hayatım.
Ne zaman yorulcan be Mestan, azcık ınstagramda mi takılsan sen acaba..
iki arasında gelip gidiyorum başka tiryakilik söz konusu değil.
sözlük formatına aykırı bir ankettir. ancak her ne kadar uzun süredir sözlük kullanmamış olsamda kendimi rahatça ifade edebildiğim tek yerdir uludağ sözlük.
ikisi de duygu, düşünce, görsel paylaşım platformudur. Ama instagram'da herkes naziktir; birbirine övgüler yağdırdır; Sözlükte ise sadece belli bir birikime sahip kişiler, yorumunu Kendine saklar veya uygun bir dil ile düşüncesini ifade eder; Kompleksli tipler ise birilerine sataşmak için, birbirini linç etmek için fırsat arar. Aslında rahatsız edici tipler olmasa, fotoğraf paylaşan birine sataşma hakkı olduğunu sanan tipler olmasa, sözlük de instagram kadar rahat olabilir.
bir vs başlığı ve ben uludağ sözlük diyorum. ne kadar içinde trol başlıklar, terbiyesiz başlıklar da olsa burada iyi dostlar da tanıdım. içinden geldiği gibi yazan çok burada. instagram ise ben çok mutluyum bakın deme yarışı sanki. hikaye modunu iptal etseler bir şey yapamamaktan delirecek insanlar var hakikaten yahu. burada ise duygu düşüncelerini belli etme yeri. burada fazla takılmak kesinlikle asosyallik ama, buradan gerçekten keyif aldığım an'lar çok oldu. var olun. iyi kötü bir şeyler karalamaya devam edin.
instagram hiç kullanmıyorum. Uludağ sözlük diyorum. Varsın ezik desinler, varsın asosyal desinler, uludağ sözlük diyorum.

Edit: troll sayısı ve uygunsuz başlıklar fazla olmasına karşın burada belirgin bir kalite Düzeyi var.
Bir üst evre için bakınız, sözlüğü instagram gibi kullanmak.
ikiside pek sarmıyor. berabere bitecek versus.
Sözlük daha samimi bence.
Uludağın her şartta alacağı versustur . Hoş , instagram gibi gösterişe dayalı bir sosyal mecraya karşı kaybedecek bir yer var mıdır o da bilinmez .
sözlük derim.
en azından burada herkes trollüğüyle, dürüstlüğüyle güncel, eski veya imaginary olaylar hakkında görüşlerini ve fikirlerini belirtiyor. insagram genelde yapmacık ve kasıntı bir ortam. dürüstlük ve samimiyet çok nadir.
Buradaki ortam yok insta da.

instagram da kanser tipleri görmeye katlanamadığım için ulu diyorum.
Uludağ diyenlerin çirkin olduğu gerçeği..
al birini vur ötekine şeklinde bir kıyaslamadır.

instagram da egonuzu şişirirsiniz. ulu da başkalarının egosunu şişirirsiniz.
Sözlük.
başlığı açan arkadaşın girdiği entry , duygulandırdın şerefsiz. tabi ki sözlüğümüz. sizi çok seviyorum ponçik yazarlar.
Tivitır alır. Net.
siktirin gidin o halde.