bugün

gecmis zaman olur ki de bu listededir.

ek: ben demiyorum kanıt yukarıda.
durdum, sustum, gülümsedim diyebileceğim liste.
iki açık sözlükten yanlış olana entry girilme durumu. doğru entrynin girileceği sözlük >>>>>> inci.
olinelık başa bela.
daha yeniyim neremi sevdin diye sorasım olan başlık.
online listesi olduğunu bilerek baksam da adımı görünce ufak bir nebze de olsa güzel hissettiren liste.
--spoiler--
ribozom - belkide arenada en çok korkulması gereken şey zehri hançerinde bir kadındır
--spoiler--

ismimi görünce sevindiğim ama sonra online listesi olduğunu öğrenince kuru bir şekilde gülümsediğim listedir.
kac dakika arayla kacirdim listede online olmayi bilmiyorum dedirticek bi durum icersindeyim.yeni olmanin verdigi aci talihsizlikle bende kendi kendimi listeye ekler vaziyetteyim.kabak tatlisi yaptim balli findikli muptelasina duyurulur. Rüşvet cok ...haydi afiyet olsun..
Allahtan onlaynım yoksa sevilmeyecektim.
ismimi listede görüp "sevilenler arasında ben de varmışım" düşüncesiyle mutlu olduğum ve konuya "reklamın iyisi kötüsü olmaz" gerçeğinden baktığımda ise; başlığı açan arkadaşımızı tebrik ettiğim bir durumdur.
online listesinden kopya çekilerek oluşturulan listedir. peh.
uludağ sözlük'ün sevilen yazarlar listesidir. her yazarın sevdiği yazar listesi vardır. benim sevdiğim yazarlar;

in2u : kaliteli yazan yazarlar arasında benim için birinci sırada gelir. yazarın hasıdır.
teflon: toprağım olan yazardır. güzel, hoş entryleri vardır. dikkatle izlenmelidir.
muslukbasi : entryleri uzun olmakla beraber mükemmeldir. yazmak için yazmaz, çoğu entrysini keyif alarak okumuşumdur.
gray wolf : nickiyle dikkatimi çeken yazar. sadece 64 entrysi olmasına rağmen az ama öz yazmıştır.
arshil : takip ettiğim kaliteli yazarlardan birisi. bilgi içerikli, kaliteli entryleri vardır.
spratt : sözlük için bir şeyler yapmaya çalışan değerli yazar. düzenlediği kampanyalarla, sözlüğü canlı tutan yazarlardan.
gerek entryleri gerekse başlıkları ile uludağ sözlük tarihine damga vurmuş, her sözlükte bulunması gereken, tatlı, yakışıklı, güzel, içleri dışarı güzel, iyi, temiz kalpli, bilgili, zeki ve en sevilen yazarlar listesidir.

(bkz: tarz)
(bkz: zall)
(bkz: amoralist filozof)
(bkz: x)
(bkz: okati)
(bkz: bluevelve)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
(bkz: moonlight sonata)
(bkz: hipnozla mutlu olan adam)
(bkz: titanik filmindeki batan gemi)
(bkz: haseki hera sultan)
(bkz: atechso)
(bkz: milsiz kahin)
(bkz: k a r a s i n)
(bkz: defolu adam)
(bkz: ceren melis fatma nur)
(bkz: susturalamayan avrat)
(bkz: essy)
(bkz: malazgirt 40)
(bkz: bik bik)
(bkz: konsol)
(bkz: asuregibisurat)
(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti)
(bkz: etuuu)
(bkz: yakbisigara)
(bkz: vasat bir troll)
(bkz: beni beni bihterini)
(bkz: hunda ayat unda)
(bkz: jimmy tudeski)
(bkz: gecmis zaman olur ki)
(bkz: kaybolan pena)
(bkz: bir italyan beyefendisi)
(bkz: kendine deist)
(bkz: queen dinleyen adam)
(bkz: kestanesekerim)
(bkz: a retired aplha wolf)
(bkz: kinamiyo takao)
(bkz: aglama duvarinda gulesim geldi)
(bkz: redridinggirl)
(bkz: naci abi sirf sen sevin diye)
(bkz: okutturan)
(bkz: morganize isler)
(bkz: entelpiposu)
(bkz: metrobuste yer kapan muhendis)
(bkz: cikita muz teoremi)
(bkz: ayan b)
(bkz: dimitrinin sepeti)
(bkz: miku)
(bkz: brunettebearr)
(bkz: dudu peri)

açık ve net.
ctrl+f satılır. reklam alanıdır ayrıca, reklam alınır.

bir liste.
Ctrl c ctrl v. 50 senelik liste. Ama ben varim o ayri.
Allah şükür sevilmiyorum bu tipler sevse intihar ederim. Evet.
Benim ünümü bilmeyenler beni eklememiş. Çaylak yapıyorlar insanlar unutuyor tabi.
açık ve net bir listedir.
ibret alınası listedir. arkadaşlar, içlerinde ben de varım ama lan bunlar eldivenle bile sevilmez. ben dahil. evet.
elhamdülillah. tarz'ın listesinde yokuz.
(bkz: ben)
En çok giden yazarları sevdim ben. Bilmiyorum. Benim sevdiklerim hep gitti ya da ben onları fark ettikten sonra gittikleri için uğursuz muyum neyim düşüncesine sevk etti. kötü zamanlamadır belki, adına ne derseniz işte.

Sağlıcakla kalsın hepsi.
(bkz: sözlük kızları) hepinizi seviyorum cicişler.
Bir arkadaş diyor ki beni niye almamışlar.

Ben değil bir arkadaş.
eksik kalmış. hadi kendimi geçtim, bari "caydemleyenkız"ı ekleseydiniz.
güncel Önemli Başlıklar