bugün

batmaya mahkum bir ticari girişim olacaktır. zaten Allah vergisi güzeller.
zenci mahallesindeki solaryumcunun iş zincirinden bir salonudur.
köşeyi döndürecek girişim, kız bakacak sağda solda hep güzel kızlar var, daha güzel olmak için girecek merkeze çıkacak, sonra bir bakacak daha güzeli var, hop tekrar girecek, bu arada öteki görecek bunu ulan ben bundan güzeldim nolduda bu hale geldi bu diyecek, sonra oda bir güzellik merkezi bulacak, falan filan...
kazancın yarısını peçeteye basmak.
orta karar bir kazanç ile hayat yaşamanıza sebep olur. sanılanın aksine rusya ve ukrayna' da türkiye' den çok daha fazla güzellik salonu vardır. çünkü kadınlar bakımlıdır. ve bu işi bilen ellerin yapmasını isterler.

bizde bilen de bilmeyen de makyaj yapar. bu yüzden kendinizi hep mc donald' ın önünden geçiyor sanabilirsiniz.

(bkz: palyaço)
para kaybetmek isteyen adamın gireceği iştir .
somali'de diyet ve fitness merkezi açmak gibi bir şey olsa gerek.
güzeller arasında rekabetin hatsafada olduğu düşünülürse olabilitesi muhtemel olaydır.
(bkz: ince ayrıntılar büyük farklar yaratır)
güzellik salonları güzelleşmek için değil, bakım yaptırmak için var olan merkezlerdir. Güzellik allah vergisi olabilir. E sen son model araba aldın diye hiç bakıma götürmücen mi arkadaşım? yıpranırsın, yaşlanırsın. hem ne demişler güzelliğine güvenme bir sivilce yeter.
sanıldığının aksine çok para kaldıracak bi iştir.
sinek avlatacak yatırımdır.
Orada Herkes güzel olduğu için pek akkılıca olmayacaktır.
orada otellerde bile botox estetik merkezleri oldugu için tutmayacak zımbırtı. st petrrsburgda 2 yıl yaşamış biri olarak söylüyorum dünyanın hicbi yerinde bukadar bakımına düşkün kadın yok. kadınlıgımdan utandım. 16 yasında estetiğe botoxa makyaja bakıma baslıyorlar cilt bakımı yaptırmayan kadın yok tenleri hep mermer gibi adımbaşı güzellik salonu zaten. imrendim resmen.

bizimkilerde cilt bakımına gitmek yok varolan cıban gibi olmus sivilcelerine 15 kg fondoten surmeyi bakımlı olmak sanıyorlar.
üff gelen kızları çatur çutur...