bugün

taraf gazetesi son tasarıları takiben türkler'in rumlar'a büyük bir soykırım uyguladığını savundu. ve türkiye'de yeni bir devir böylece başlamış oldu.

(bkz: http://taraf.com.tr/haber/47568.htm)
tarafsa doğrudur.

Edit: ciddi değilim lan.
(bkz: türkler anana da soykırım uyguladı)
(bkz: prensesi de türkler sikti)
ali sami diye biri vardı arkadaş ne oldu ona?
(bkz: ohannesburger diyorum)

tabi anasını satayım türkiye herkese soykırım uyguladı!

ulan bir kere de dünya savaşı yıllarında türk insanına yapılan zulümden bahsedin. böyle konuşunca marjinal olduğunuzu falan mı zannediyorsunuz?

zamanında tüm dünya türklere zulüm uyguladı, köyleri şehirleri yaktı geçti, kıbrıs savaşı öncesi hiç mi rumlar türk köylerini yakmadı?

ulan önce kendi tarihinizi öğrenin ondan sonra ahkam kesin. böyle lüzumsuz konuşmak kimseye bir şey kazandırmaz!
soykırım değil ama soykuruluş uygulandığı bir gercek.

kendileriyle muhattap olan tüm ırklara karşı soykuruluş uygulamıştır. topraklarımızda yaşamış ve hala yaşayan rumlar,ermeniler, kürtler ve diğerleri türkler olmasaydı tozdu, dumandı, yokolmuştu. bazı etnikler hala da öyle ya..
emerikalalar ve avrupa ülkeleri gibi soysuzlaştırmadık kimseyi, aksine soykuruluş uygulayıp birer kimlik verdik, kucak actık.
derslerini bellemeyenler coğunlukta ama türkler ve toprakları hala ana kucağı gibi sarıp sarmalıyor onları.

soykırım haa, götümle bile gülemiyorum, öylesine cukur bir espri ki...
taraf gazetesinin haberini okuduğumuzda söz konusu bütün rumlar değil, ordaki bir kaç kişidir.

the best of sazan's
taraf ın zaytung laşması.

şimdi; kardeşim bir vatandaş savcılığa suç duyurusunda bulunabilir, evet açıkça hukuki açıdan tarafı hedef gösteriyorum.
ve ilk tepkim buradandır; taraf denen tuvalet kağıdı üzerine yazılmış italik harfli paçavra uzun zamandır yaptığı asparagas haberle ülke gündemini gerip, benim çekse çekse 3 kilo çeken beynimi meşgul etmektedir, bünyem yalan, abd güdümlü, bol liberal soslu haberlere doymuş, mide fesadına tutulmuş durumdayım, ve buradan çığırıyorum; taraf bu coğrafyanın insanlarının beynine soykırım uyguladı.
(bkz: sadrazamın sol tarafı)
evet türkler : nesli tükenen kutup ayılarına soykırım yaptı.
yobaz osmanlı veliahtı: can dostu,kardeşi azerilede hocalar katliamı uyguladı.
işte bu barbar türkler :bosnaları kendi topraklarında süngüledi,sivillerin üzerine ateş açtı.
zombi gibi ölmeyen bu türkler: türkmenistandaki kendi ırkını yedi bitirdi

ve daha niceleri...

ben seviyorum bu sadist türkleri. masumları öldürdükleri için...
yıllarca onlar huzur içinde yaşasın, ticaret yapsın diye cepheden cepheye koşan mehmetler, ne olmuştur da soykırım diye nitelendirilen bir eyleme girişmişlerdir. iddia sahiplerinin öncelikle bu durumu açıklaması gerekir. bu mantığı güdenlerin güdümündeki, türk'ü tanımayan biri de sanır ki türkler boş zamanlarını soykırım yaparak değerlendiriyor. halbuki tarih süzgeçten geçirildiğinde görülür ki türkler soykırım yapmaları gerekirken bile yapmamışlardır. işte bir örnek: izmir'in işgalinde merdivenlere türk bayrağını serip çiğneyenler, atatürk'ün kaldırın o yunan bayrağını, bayrak bir milletin onurudur sözüyle, yerin bir kaç metre dibine inmişlerdir.
(bkz: snow white ı da türkler öldürdü)
tarafın taraf olmak uğruna bok yemesidir. şimdi bir düşünelim tarafın sahibi kim ve kime yakın? bu gücü kimden alıyor?
başlardan birileriyle sürekli işbirliği içinde.
hımmm!! kim ? ben biliyorum. ama biliyorum ki siz vatanını seven zeki sözlük ahalisi, anında anlayacaksınız bu şahsiyetin kim olduğunu.
yıl 2012 taraf elindeki bütün senoryoları bitirmiştir ve su baslıkla cıkmıslardır. (bkz: Türkler türklere soykırımda bulundu)*
(bkz: türkler kenyalılara da soykırım uyguladı)

(bkz: türkler mozambik keçilerine de soykırım uyguladı)

(bkz: türkler letonyalı balıkçılara da soykırım uyguladı)

(bkz: türkler şilili din adamlarına da soykırım uyguladı)

(bkz: türkler nikaragualı işçilere de soykırım uyguladı)
türkler dışında kime sorsanız ona buna şuna soykırım yaptığımızı söylerler, e biz onların söylediklerini neden kãle alalım ki ? zaten özü, soyu sopu türk olan bir insan bunları demez, diyemez. ortada bir şey yokken durduk yere kendi kendilerine, sırf üç kuruşluk menfaatleri için, 7 göbek sülalesinin bu topraklarda yaşamasına rağmen komşusuna bok atma uğraşısında bulunan bu insanlar zaten beni benden alıyorlar. birde tutup onların yazılarını konuşuyoruz.

(bkz: bir ata sporu olarak soykırım)
http://www.radikal.com.tr...hp?ek=ktp&haberno=373
http://arsiv.sabah.com.tr...4AD3AD55B41A7474F3CF.html
amerika şunu yapmazsanız ermeni soykırımı var derz kabül ederiz diye bi sürü şey yaptırdı Türiye'ye şimdi de rum soykırımı diye isteklerini yaptıracaklar.
hala taraf gazetesi okuyup birde bu satılmış gazeteyi savunanların insanlık derecelerini ve bozuk zihniyetlerini bize birkez daha kanıtlamış haberdir.
(bkz: gay gay konuşmak)
Dün akşam eşimle konuşuyrduk
'Yakında kurtuluş savaşında rumlara soykırım uygulandı deseler şaşmam artık' dedim.
Hiç sevmem fikirlerini,ancak,dün akşam Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı'ya batı trakya türklerinin yollarda neler ektiğini ve karabağ işgalini hatırlatmasına şapka çıkardım.
Biz ne milletmişiz yahu,gelene geçene soykırım yapmışız..
Bursa,Gemlik,izmir civadında Yunan işgali sırasında köylere ve köylülere neler yapılmış,Yunanlılar kaçarken kaç kıza tecavüz etmiş,kimlerin başlarını gövdelerinden ayırmış.
Batı Trakya'dan dönüşte neler olmuş..işgal kuvvetleri Anadolu halkına neler yapmış,bu zulümden kaçmak isteyenlerin başına ne gelmiş.
Biraz okusak,ahh keşke okusak..
Soykırım asla savunulamaz.Kimden ,nereden gelirse gelsin..
Ama öyle haini bol olduk ki,Türk dışında tüm milletler ak bir biz kara.Hani Türklük ortadan kalksa dünya barışı sağlanaka neredeyse..
Kendi ulusuna bu kadar düşman başka bir halk var mıdır acaba?