bugün

bir türk olarak ben de utandım.

https://www.youtube.com/watch?v=R4JhO-qwN9w
Utanmak bir yana Türkiye için "şerefsizlerin ülkesi" diyen böyle bir vatan haini Paris' te öldükten sonra ülkemizin topraklarına gömülmeyerek ülkemizin topraklarını kirletmediği için bilakis memnunum.
Hem 2 metre kare de, iki metre karedir.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
Kişiye göre değişir solcu bir kişi için öyle olabilir ama benim için hiç öyle değil.
O zaman bi kaç yıl sonra Cemaatçiler feto için aynı başlığı atar. Bilmiyorum anlatabildim mi?
ne zaman ki din, dil, ırk, cinsiyet ayrımını bırakıp her insana "insan" gözüyle bakarsak, işte o zaman bu bok çukuru ülkeyi kurtarmış oluruz. konuşulan konuya bakın... adam kahrından öldü gurbette, ben ne zaman sesini duysam duygulanıyorum, üzülüyorum ve utanıyorum ama kendimden değil, sizden ! çatal bıçak atan, bu güzel adamı yuhalatan zihniyetten !
yine sapla samanı karıştırıyorsunuz... tıpkı pkk ile doğu güneydoğudaki vatandaşımızı karıştırdığınız gibi.. Ahmet Kaya'yı sürgüne gönderenler, bugün pkk'yı destekleyenler.. yani oyun içinde oyun.. ben türk vatandaşı olarak utanmıyorum.. ama gönderenlerin utanma duygusu olduğunu da sanmıyorum
bu ülke Nazım Hikmet 'in moskova'da sürgünde öldüğünü de gördü de utanmadı, ahmet kaya'ya mı utanacak.

bu topraklar vatanım diyebilen herkesin bu topraklarda hayata veda etmeye hakkı vardır.

türkiye benim vatanım diyebilen herkesin...
utanirsam adam degilim. bana ne amk. olen onca sehit icin utanmasi gereken insanlarin sacma sapan gorusudur. sen gurbet nedir bilemeden, hayati yasayamadan olen genclerimiz icin uzul once amk. ahmet kaya kim amk.
"vallah apo'yu özledik" diye şarkı yapan bir itin ölmesinin bizleri neden utandırması gerektiği açıklanmalıdır.

şu şerefsizlerin yüzsüzlüğüne bir bakar mısınız? destekledikleri teröristler her gün bir kaç yoksul aileye mensup askerimizi kalleşçe şehit ettikleri halde utanmıyorlar, biz bu pisliği başlatanı çok özleyen bir itin ölümü sebebiyle utanmalıymışız!... tekrar soruyorum: sebep?
türk ırkçılarının vicdandan bihaber olmasından mütevellit pek umursamadıkları acı olay.
cahil sürüsü sizi. yazık.
ahmet kayanın şarkılarını severim. seside güzeldir toktur.

ama devletimizi sevmiyor. e bu toprakları sevmeyen adamında bu topraklara gömülmemesine üzülmemek lazım. dolayısıyla utanılacak durum yoktur.
Berlin konserinde "Vallahi Apoyu Özledik" diye anıran Evet! anıran eşşoğlu eşşek nerde geberdiyse toprağı bol olsun. Bir de Ahmet Kaya dinleyip kendini sosyalist entellektüel sananlar var adam arabesk söylüyor hemşehrim arabesk
kürtler çok değil daha bugün şırnakta şehit olan 3 kişiden utanmalıdır.

utanma duygusu olsa etek giyip kaçmazlar gerçi.
be ebenin amı ahmet kayanın gurbette ölümünden tüm türkiye sorumludur. çatal fırlatanlar arasında türklerden çok kürtler vardı.
Çok utanıyorum. türk olarak türkiye'de yaşayan pkk destekçilerine ayrımcılık yaptığımız, bebek katillerinden nefret ettiğimiz ve şehit kanı akıtan canileri öldürmek istediğimiz için. Leş teröristlerle aynı havayı solumak bile bana zülmdür.

zamanında pkk yı savunuyor, canına kastdan korkup saklandığı yerde ölmüş diye kimse bizden utanmamızı beklemesin.
Siz elinizdeki kanı nasıl anlatacaksınız?
Kürtler benim yurtdaşımdır! Kimse sanatçı görünümlü siyasetçinin yurt dışında ölümü üzerinden kürt ayrımcılığı yapmasın.
kendisi kürt olduğu için değil pkk yı desteklediği için tepki almış ve sonuç olarak kaçmıştır.
evet utandım bir türk olarak. bu toprakta hala bu adamı dinleyen türk olduğu için utandım.
bence de utanmalı. bizzat biz idam etmeliydik.
Yazana baktım adammı diye sonra bastım eksiyi.
vallahi apoyu özledik diyen bir piç oğlu piç için bizim için utanmamak şereftir.
keşke asılsaydı o zaman utanmalarına gerek kalmazdı, burda geberirdi.
gurbet mi? Ben sanki solcuların vatanı olmadığı diye bir şey duymuştum.
Hani dünya vatandaşlığınız nerede?
güncel Önemli Başlıklar