bugün

başlığı okuyunca bile güldüm. aman efendim neler söylüyorsunuz?
kulliyen yalan baslik. oyle bir yerdeyim ki manzaraya bakinca akliniz ucar.
2013 yılında denizlide heyelan ile çöken bir şelale türkiyenin doğal güzelliklerine temsil oluşturamaz. daha fazlası için;
https://www.google.com.tr...MAhVDShQKHaJTCFEQ_AUIBigB
Doğal güzellikleri olmadığı için mi tarih boyunca bir çok devlet istila edip, katliam yaptı bu topraklarda?
başlığı açan mağaradan çıksın.
görsel
kelebek vadisi
görsel
oludeniz
görsel
uzungol
görsel
abant
görsel
görsel
sinop
görsel
Entry sahibinin afrikada yaşadıgı hakkında büyük şüphelerim var.
görsel
ayder sokayim finlandiyaya
(bkz: gerçek türkiye bu değil)
sadece sumela manastirina bi cikta beynine oksijen gitsin aq mali.
vardır da sen betona gömmekten, içine sıçmaktan (pamukkale de travertenler için veya bodrum uzungöl
vb yüzlerce bakınız verilebilir) sen göremiyorsun.
Doğru bir tespit. Nedeni ise biz o güzelliklerin kıymetini bilip doğal haliyle koruyamıyoruz. Allahın izniyle çok yakında salda gölünüde süper bir doğal hale getireceğiz. Biliyorsunuz ayder yaylası ile uzungöl'ün doğallaşmasını az bir zaman önce arapların yardımı ile tamamladık. Zaten hesler ile tüm yaylaları bayağı bir doğallaştırmıştık. Kaz dağlarında ise taş ve mermer ocakları ile siyanürlü altın arama çalışmaları ile doğallaştırma halen devam ediyor.
Mesela bolu gölcük ve abant benim aklımı almaya yetti kışın. .
bade işçil var.
3 tarafı denizlerle çevrili, yüzlerce farklı endemik bitki türünü barındıran, ormanlarında sayısız tür hayvana ev sahipliği yapan Türkiye'nin doğal güzellikleri yok demek haksızlık olur. sadece yeteri kadar tanıtımını yapamıyoruz. üst düzey belgesel çekimleri yapılmıyor.