bugün

boydak grubuna ait olan anadolu finans ile ülker'e ait olan family finans'ın birleşerek oluşturdukları yeni finans kuruluşudur.
türkiye'nin en büyük katılım bankası.
finansbank'la sık sık karıştırılan banka. zira finansbank'da işlem yaptırmayı düşünüp de türkiye finans'ta kendini bulan bir çok kişiye bizzat şahit olmuşluğum bulunmakta.
yüzde 60'ı suudi arabistanlı bir firmaya 1 milyar 80 milyon dolara satılmış.

http://www.internethaber..../news_detail.php?id=94770
Reklamlarında bol bol at kullanan , tarihi zenginliklerimizi reklamına alet eden banka.
diğer bankalara yaptığınız havale, eft vb. işlemlerden masraf almayan bankadır. ayrıca yılbaşından itibaren bonus ortak programına girecekmiş.
kobileriyle ilgili sexist bi reklama sahip olan kobibeyi bankası..
son dakika bankasıdır.
her teminat mektubu talebinde muhakkak bazı evraklar tamamlanmasını isteyen, olumsuz sonuçlanan işlemleri hep son dakika, farklı bir bankadan talep etme fırsatı bile tanımayacak şekilde bildiren banka.
az önce çok büyük bir kazığını yedim. bunun acısını nasıl çıkarırım bilmiyorum.
küçük hesaplar derdine düşen katılım bankası. internet şubesinden dahi her ne işlem yapmışsam gıdım gıdım kesmiş hesabımdan, ufak ufak götürmüş. helâl etmiyorum haber vermeden aldığı her bir kuruşu.
3 ayda bir hesap işletim ücreti kesmeler.
gelen dövizimden yüksek rakamlar almalar, istediği kurdan döviz bozdururken dahi ücret almalar.
eft ve havalelerden önce ücret alamaya başlamalar sonra ücreti yükseltmeler.
türkiye finans katılım bankası nın yeni adetleri kuveyttürk katılım bankası ile dirsek teması kurmaya itmiştir. hesap işletim ücreti yok, eft ve havale ücreti yok. *
internet şifresi almak için kırk takla atılan bankadır.
- alo merhabalar. ben internet şifresi almak istiyorum.
+ şubemize gelmeniz gerekiyor.
- internet şifresi için mi!
+ evet.
- çıkırtt...
kaçıncı yüzyıldayız ama hala eski kafa devam eden bir bankadır. telefon bankacılığı sıfırdır. müşteri hizmetleri hiçbir zaman sorularınıza yanıt bulamaz. hep bankaya gelmeniz gerekir.
iş görüşmesi mi yaptınız, tam 4 ay boyunca olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri dönüş yapmayan, bununla birlikte arada arayıp durumu sorduğunuzda "iş arayışınızla ilgili bir gelişme olduğunda bizi haberdar edersiniz" diyen bir ik'ya sahip olan banka. hantal ötesi katılım bankası.
Çok ilginçtir ki boydakların hâlâ ortaklığı bulunan bankadır. Boydaklara ait istikbal, bellona gibi kurumlara kayyum atanırken ortaklıkları olan Türkiye finans'a kayyum atanmamıştır. Acaba bu bankada başka ortaklığı bulunanların etkisi olmuş olabilir mi? http://tracking.turkiyefi...ciiliskileri/default.aspx
Alın bunu içeri.
Ortakları arasında Ülker var. Ülker de hükümetin kankisi o yüzden kayyum atanmıyor. Bir ayrıcalığı olduğundan değil.
ülker ve boydak ortaklığında kurulmuştu yanılmıyorsam. sonradan araplara satılmıştı galiba.
Zall Sözlükçülerin maaşını bu bankaya yatırıyor her ayın 1inde. *
türkiyedeki katılım bankaları arasında sessiz ve hızlı ilerlemeye çalışan, görünen o ki kuveyttürkten sonra ipi göğüsleyen katılım bankasıdır.

sözlüğümüzde burada çalışmakta olan yazarımız varsa dmden ulaşmasını rica edeceğim.
güncel Önemli Başlıklar