bugün

kaç yıl olmuş safkan türk mü kalır be! ersan ilyasova haricinde aramızda hiç çekik gözlü var mı bakıyoruz yok.
hüseyin atsız bile %75 çıkmış sen ne ötüyon daha.
Yıllar önce dersanedeki tarih hocası demişti. Bu anadolu topraklarından kimler geldi kimler geçti arAda bir iki papaz soyuda kaynamıştır diye de eklemişti.
Van'ın ulupamir köyünde kırgız türkleri yaşamaktadır. Hala örflerini devam ettirmekte aynı yaşam biçimini sürdürmektedirler.

Piç olmasında yüzdesi önemli değil dediğimdir.
Gelsin göstereyim.
cahil insan beyanı.ordu,giresun,Trabzon, kırıkkale ,kırşehir,erzurum van ve daha birçok ilde saf kan türkler var hiç merak etmeyin siz.
Herkesi kendi gibi kanı bozuk sanar.
Büyük ihtimal komünist, sosyalist, osmanlıcı veya radikal islamcı'dır

Benim tanıdığım bir sosyalist arkadaş var diyor ki anadolu da türkler ℅5

Muazzam tespit şuan bile türklere yapılmayacak ırkçılığı yapan yunan, ermeni, süryani hemen dinini değiştirip müslüman mı oldu

Bu halkların kültürü yok mu da Moğolistan dan gelen türklerin kültürünü benimsediler

Neyse bunu neden bu gruplardan insanlar der çünkü türkleri benliğinden koparmak için onlara kökenini unutturmak gerek radikal islamcılar, komünistler, sosyalistler ve osmanlıcılar için kökensiz,kendini bir millette ait hissetmeyen toplumlar bulunmaz nimettir

Yani işin özeti inanmayın inandırmayın

allah aşkına göçebe bir kavim yerleşik bir kavmi nasıl asimile eder o zaman kubilay han'ın bütün Çinlileri asimile etmesi lazım

Mesela kafkasya da yunanlar da yaşar yunanca yı unutmasına rağmen hala yunan olduklarını unutmamıştır neden çünkü yerleşik bir kavimdir ve kültürleri yazılıdır

(bkz: Çerkesya yunanları)
Eksileyen atası belli olmayan ortadoğulu k*rtler

Arap,fars,ermeni, zaza,türkmen kırmaları sizi.
Düşünun , 2000 yıldır kendi devletlerinde yaşayan insanlar gerçek Türk degil deniyor lakin 5000-193911000(!) yıldır yaşayan kürtler 1-2-82828(!) tane devlet kurduklarını iddaa edenler gerçek kürt.
Valla bunları yörük olarak yazdım

He benim kökenim yunan bile olsa yine Türkiye de türk var derdim ki gerçek bu ve yine Türklüğümden gurur duyardım.